Знайшли раківських «ліфтерів»

23.03.2007, 18:03 Просмотров: 799
Минулого тижня працівники карного розшуку Крюківського районного відділення міліції встановили осіб, що у лютому викрали кілька трансформаторів від ліфтів на Раківці. Ними виявилися четверо 16-18-річних хлопців та один 13-річний підліток. Головним у групі був молодик, що навчався на електрика. Усього на їх рахунку п’ять трансформаторів, які вони розкурочували в підвалі будинку на  вул.

Минулого тижня працівники карного розшуку Крюківського районного відділення міліції встановили осіб, що у лютому викрали кілька трансформаторів від ліфтів на Раківці. Ними виявилися четверо 16-18-річних хлопців та один 13-річний підліток. Головним у групі був молодик, що навчався на електрика. Усього на їх рахунку п’ять трансформаторів, які вони розкурочували в підвалі будинку на  вул. Дем’яна Бєдного. Після того вони здавали мотки дроту в пункт прийому як кольоровий метал по 14 гривень за кілограм, іноді підкладаючи в середину щось важкеньке. За один трансформатор хлопці отримували 80 – 100 гривень. Міліціянти вилучили з підвалу залишки трансформаторів, молоток, плоскогубці та інше приладдя. Порушено кримінальну справу.
Із розмови з одним із «електриків», за інформацією правоохоронців стало ясно, що вони збиралися розкурочити всі ліфти в районі, оскільки їм потрібні гроші. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх