Чоловіка підрізали вдень у власному під’їзді

1.09.2006, 19:09 Просмотров: 803
Цей день, середа, 23 серпня, розпочався, як і всі інші, і нічим не віщував біди. Близько 17.30 Олександр, як завжди, повертався з роботи. Зайшовши у під’їзд свого будинку, що знаходиться на вулиці Київській, він відразу помітив двох незнайомців, які стояли на площадці.

Цей день, середа, 23 серпня, розпочався, як і всі інші, і нічим не віщував біди. Близько 17.30 Олександр, як завжди, повертався з роботи. Зайшовши у під’їзд свого будинку, що знаходиться на вулиці Київській, він відразу помітив двох незнайомців, які стояли на площадці. Проходячи повз них почув:
– Гей, мужик, дай грошей на пиво.
Олександр спробував проігнорувати чоловіків і пройти мимо, але один з них, схопивши його за руку, сказав:
– Ти що, ігноруєш нас, не хочеш пригостити пивом?
Олександр чемно попросив відпустити руку. Та замість цього незнайомець спробував залізти до нього в кишеню. Чоловіку це, звичайно, не сподобалось і він, висмикнувши руку, відштовхнув нахабу. «Ти що, сильно крутий?», – розлютились нападники і накинулись на жертву з кулаками. Зав’язалась бійка, і вже через хвилину Олександр лежав на підлозі з ножовим пораненням в живіт, а незнайомці, прихопивши з кишень потерпілого гроші, зникли в невідомому напрямку.
Дійшовши додому, чоловік викликав „швидку”, яка доставила його до хірургічного відділення третьої міської лікарні. Нападників шукають.

Данило МАТЯШ 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх