Україна попереджає про піратську діяльність ВМФ Росії

1.03.2022, 04:00 Переглядів: 1 470

 

Відповідне «навігаційне повідомлення» поширене Україною каналами міжнародної автоматизованої служби передачі на судна навігаційних попереджень

Збройна агресія Росії проти України на морському напрямку супроводжується піратською діяльністю військово-морського флоту Росії у територіальних водах та виключній морській економічній зоні України, заявляє Міністерство закордонних справ України.

- У зв'язку з актами піратства ВМФ РФ і його розбійними діями на морі щодо цивільних суден, що тривають, Україна закликала всіх національних і іноземних мореплавців і судновласників дотримуватися граничної безпеки в Чорному і Азовському морях, – наголошується в документі.

Відповідне «навігаційне повідомлення» поширене Україною каналами міжнародної автоматизованої служби передачі на судна навігаційних попереджень (НАВТЕКС).

Україна закликає держави-партнери засудити піратську діяльність ВМФ РФ у Чорному морі та належним чином відреагувати, щоб припинити морський розбій Росії.

МЗС нагадав, що піратськими актами ВМФ РФ було захоплено пошуково-рятувальне судно «Сапфір», судно «Афіна», судно «Принцеса Ніколь».

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх