Автомобіля замало для втечі

23.12.2005, 11:12 Просмотров: 963
17 грудня, знаходячись на маршруті у провулку Льва Толстого, співробітники окремого батальйону патрульно-постової служби близько опів на одинадцяту вечора почули крики про допомогу. На місці пригоди вони побачили, як кілька хлопців б’ють ногами та палками ще одного. Помітивши правоохоронців молоді люди почали тікати. Двоє з них встигли вскочити в автомобіль “ВАЗ 2101”.

17 грудня, знаходячись на маршруті у провулку Льва Толстого, співробітники окремого батальйону патрульно-постової служби близько опів на одинадцяту вечора почули крики про допомогу. На місці пригоди вони побачили, як кілька хлопців б’ють ногами та палками ще одного. Помітивши правоохоронців молоді люди почали тікати. Двоє з них встигли вскочити в автомобіль “ВАЗ 2101”. Згодом втікачів затримали машини автопатрулів, яких викликали на допомогу. Не вдалося далеко втекти і 'автомобілістам'. Їх затримали на перехресті вулиць Кірова та Бойка.
Потерпілий, 18-річний кременчужанин, впізнав нападників, а в затриманому автомобілі була знайдена його куртка. Також в авто знайшли мобільний телефон, який, як з’ясувалось, хлопці того ж дня забрали у 14-річного підлітка біля ком’пютерного клубу “Next Level”. Відносно затриманих порушено кримінальну справу. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх