Міліція заспокоювала забіяк пострілами

3.11.2005, 16:11 Просмотров: 856
В ніч з суботи на неділю, на Раківці міліціонерові довелося стріляти у повітря з табельної зброї, щоб захистити товариша по службі та заспокоїти дебоширів..

В ніч з суботи на неділю (з 29 на 30 жовтня) до чергового Крюківського райвідділу міліції надійшла інформація, що в барі, який знаходиться поруч з човновою станцією на Раківці, відбувається бійка. За даними прес-служби міської міліції, черговий направив за місцем виклику піший наряд із двох співробітників патрульно-постової служби. У барі міліціянтам вдалося вгамували дебоширів. Винуватця бійки вивели на вулицю. Але тут друзі затриманого почали просили правоохоронців звільнити товариша під чесне слово. Вони, як водиться у таких випадках, обіцяли взяти дебошира на поруки та відвести додому. Міліціянти не погоджувалися і по рації викликали до бару чергову машину аби доставити затриманого до райвідділу. Ситуація почала накалялася, і перемовини почали переростати у новий конфлікт між порушниками та міліціянтами.
Аби заспокоїти кременчужан, що надто розгулялися, міліціонер зробив попереджувальний постріл у повітря. Це налякало порушників, до того ж саме у цей час приїхала машина чергової частини. Затриманого відвезли до райвідділу.
Начальник міської міліції Олег Шутяк каже, що міліціянт, який стріляв у повітря, діяв згідно із законом, бо він мав повне право у цій ситуації застосовувати вогнепальну табельну зброю з якою заступив на чергування.
Вранці наступного дня суд виніс рішення оштрафувати забіяку на 51 гривню. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх