У місті перекрито один з каналів наркобізнесу

3.11.2005, 16:11 Просмотров: 905
Кременчуцькими правоохоронцями та їхніми колегами зі Львова проведена спільна операція з перекриття каналу постачання наркотичної сировини з нашого регіону на Західну Україну. Наркоділків затримано..

Останнім часом між деякими місцевими наркоділками та їх колегами зі Львова йшла активна співпраця. З нашого регіону до Львова постачалась наркотична сировина, яка, за словами затриманих, збиралась на дикоростучих плантаціях під Власівкою. Спочатку між собою зв'язувались віртуально, через інтернет, а бандеролі з наркоречовиною передавали потягами. Згодом перейшли на візуальні контакти і стали їздити один до одного в гості. Однак, ділки і гадки не мали, що певний час за ними вже ведеться ретельне міліцейське спостереження.
Брати наркоторговців міліціянти вирішили саме у Кременчуці, коли 'наші' мали передавати львівським “колегам” чергову партію “товару”. Львівські міліціянти, під виглядом покупців, здружилися з наркобізнесменами, аби провести арешт під час чергової закупки.
За словами начальника міського управління міліції Олега Шутяка, операція відбувалася 26 жовтня. Під час затримання наркоторговці вчинили опір міліції і почали тікати, тож довелося застосувати пістолет з гумовими кулями. Свідками затримання стали кременчужани, які того дня прямували в районі мосту на Перший Занасип. Вони бачили і затриманих у наручниках, і розбите гумовою кулею вікно машини, в якій їхали злочинці.
Як каже Олег Шутяк, саме в цьому автомобілі – ВАЗ – 2107 – міліціянти знайшли близько двох кілограмів маріхуани. Назвав головний міліціянт міста й імена затриманих. Це 20-річний мешканець Миронівки та 19-річний мешканець села Садки.
За фактом збуту наркотичної сировини місцеві правоохоронці порушили кримінальну справу. Аналогічну справу порушено і у Львові. За офіційними даними, ці справи планують об'єднати. Слідство продовжується. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх