Правоохоронці силою забрали з реанімації Віктора Лотоуса, голову правління «Полтавського ГЗК»

6.07.2023, 20:18 Переглядів: 81 042 Коментарів: 1

 

Під тиском і без фельдшера

6 липня силою забрали з реанімації Віктора Лотоуса, голову правління «Полтавського ГЗК».

Силовики ввійшли до відділення інтенсивної терапії та реанімації Горішньоплавнівської ЛІЛ І рівня, щоб на виконання ухвали суду затримати керівника ПрАТ «Полтавський ГЗК» для проведення слідчих дій.

Відомо, що Віктор Лотоус надав згоду всіляко сприяти слідству. Попри рекомендації лікарів, правоохоронці відмовили очільнику підприємства в перевезенні в спеціалізованому транспорті на засідання суду, хоча був доступний сертифікований реанімобіль МСЧ ПГЗК з усіма необхідними дозвільними документами для перевезення та надання невідкладної медичної допомоги.

Однак правоохоронці відповіли, що в такому спеціалізованому транспорті вони не вбачають необхідності. Натомість просто вимагали дати з собою ліки.

Місцеві медики підтвердили, що хворого Віктора Лотоуса під психологічним тиском забрали з порушеннями правил та суцільним ігноруванням рекомендацій лікарів.

«У такому нестабільному стані, в якому перебуває пацієнт Віктор Лотоус, забороняється транспортувати, а тим більше перевозити його без медичного супроводу, який може вчасно надати спеціалізовану медичну допомогу», — наголосив Максим Крівченко, медичний директор з питань стаціонарної допомоги та діагностичних обстежень КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні».

Реанімобіль із медичним працівником поїхав слідом за тим авто, в якому забрали Віктора Лотоуса, щоб бути готовими вчасно надати термінову допомогу пацієнту.

Автор: Аліса Котова
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

4 516
1
7 липня 2023 12:15

Які одразу хворі стають....цирк


255 11

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх