У Кременчуці судитимуть чиновницю, через яку з бюджету перерахували більше 100 тисяч за невиконані роботи

5.07.2021, 13:03 Переглядів: 2 058 Коментарів: 1

Збитки відшкодували у процесі досудового розслідування

У Кременчуці судитимуть чиновницю, через яку з бюджету перерахували більше 100 тисяч за невиконані роботи. Про це повідомляє прокуратура Полтавської області:

«У 2018 році жінка, не проконтролювавши процес надання послуг із демонтажу об’єкта незавершеного будівництва (корпусу навчального закладу), підписала акт надання послуг, унаслідок чого приватному підприємству, що здійснювало демонтаж, із місцевого бюджету перераховано 105 тис. грн за роботу, яку на момент підписання акта фактично не виконано», - зазначають у прокуратурі. 

Під час досудового розслідування збитки відшкодували.

Чиновниці інкримінують ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Їй загрожує до 8 500 грн штрафу, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі: 1

798
5 июля 2021 13:31

#яснопонятно. Когда бухгалтершу Малецкого наконец-то поймают с украденными тремя миллионами? Как продвигаются розыскные мероприятия? Где можно посмотреть ориентировку? В интерпол подавали в розыск?

Покажите ее харю! Вдруг она ходит среди нас!


26 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх