850 гривень заплатить кременчужанин, який виїхав на залізничний переїзд на «червоне»

16.06.2019, 14:24 Просмотров: 2 536 Комментариев: 2

 

Правопорушення сталося в центрі Кременчука

 

Днями Крюківський районний суд Кременчука розглянув адмінпротокол, складений на чоловіка за порушення ст.123 ч.2 КУпАП (Порушення правил руху через залізничні переїзди)*.


Як стало відомо з постанови, правопорушення сталося 17 травня близько 20.21 на перехресті вулиці Богаєвського та проспекту Свободи. Обвинувачений за кермом ВАЗ 21104 виїхав на залізничний переїзд при увімкненому забороненому сигналі світлофора. Цим він порушив п.20.5в Правил дорожнього руху. У судовому засіданні водій вину визнав.


Суд визнав чоловіка і оштрафував на 850 гривень. 384 грн порушник має заплатити у виді судового збору.


* В'їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Комментарии: 2

462
16 июня 2019 22:01

Особенно весело там стоять, когда поезд ещё до перекрёстка с ул. Красина не доехал со скоростью улитки, а ты - жди, холоп! Давно пора думать властям города что-то с этой "достопримечательностью"! 


+10
198
18 июня 2019 10:49

Цитата: VsegdaProtiv

Особенно весело там стоять, когда поезд ещё до перекрёстка с ул. Красина не доехал со скоростью улитки, а ты - жди, холоп! Давно пора думать властям города что-то с этой "достопримечательностью"! 

А вы помните, как тепловоз размазал троллейбус? Кровь тогда поливальные машины с асфальта смываликонец 80-х


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх