Які кандидати в депутати міськради балотуються на твоєму окрузі

24.10.2015, 11:08 Переглядів: 28 506

Найбільше кандидатів на одне місце у центрі, а найменше - на Молодіжному

До Кременчуцької міської ради балотується 631 кандидат від 19 партій.

 

Список кандидатів, які йдуть першим номером та не закріплені за жодним округом. Якщо партія подолає 5% бар'єр, то кандидат гарантовано потрапляє до складу міськради:

- Головач Олександр (ВО «Батьківщина»)

- Гриценко Юрій («Рідне місто»)

- Гуйда Оксана («Сила Людей»)

- Кавунник Дмитро (Радикальна партія Олега Ляшка)

- Калашник Віктор («Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

- Корф Євген («Відродження»)

- Красовський Костянтин (ВО «Свобода»)

- Куляба Юрій («Партія простих людей Сергія Капліна»)

- Мазепа Ігор («Наш край»)

- Малецький Віталій («Поруч»)

- Павленко Ганна («Об'єднання «Самопоміч»)

- Піддубна Оксана («Укроп»)

- Порицький Микола («Опозиційний блок»)

- Поспєлов Вячеслав («Совість України»)

- Савченко Олег («Патріот»)

- Старик Михайло («Громадянська позиція»)

- Тіщенко Ольга («Воля»)

- Хохлов Михайло («Європейська партія України»)

- Шапран Володимир («Нова держава»)

 

Кандидати в депутати до міської ради на 42 округах:

 

1 округ, виборчі дільниці: вул. Першотравнева, 20 та вул. Карла Маркса, 8

 

- Бугайчук Тетяна ВО «Свобода»

- Волобуєв Андрій Радикальна партія Олега Ляшка

- Горнєва Ірина «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Дзюба Володимир «Воля»

- Діденко Тетяна «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Карбан Олена «Європейська партія України»

- Корцова Олена «Наш край»

- Педашенко Віктор «Совість України»

- Пенезєв Сергій «Нова держава»

- Романовський Роман «Поруч»

- Сироватін Дмитро «Укроп»

- Скачко Віктор «Об'єднання «Самопоміч»

- Сквіра Лариса «Опозиційний блок»

- Тененика Лілія «Рідне місто»

- Холод Євгеній «Батьківщина»

 

2 округ, виборчі дільниці: вул. Першотравнева, 13 та вул. Миколи Залудяка, 5

 

- Бондаренко Ірина «Наш край»

- Брижаха Костянтин «Опозиційний блок»

- Бугайчук Віктор «Свобода»

- Вологодська Ірина «Рідне місто»

- Вольперт Клементій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Гамза Євгенія «Відродження»

- Зауральський Ростислав «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Іванова Людмила «Нова держава»

- Каторгін Вадим «Патріот»

- Корчак Олексій «Поруч»

- Матвієць Дмитро Радикальна партія Олега Ляшка

- Монько Ніна «Європейська партія України»

- Нетребко Сергій «Об'єднання «Самопоміч»

- Целуйко Алевтіна «Совість України»

- Шаріпова Лариса «Укроп»

- Шляхова Ольга «Батьківщина»

 

3 округ, виборчі дільниці: вул. Красіна, 3 , вул. Гоголя, 5 та вул. 29 Вересня, 11/19

 

- Агеєва Олена «Патріот»

- Буров Станіслав «Опозиційний блок»

- Дмитренко Алла Радикальна партія Олега Ляшка

- Карагічев Андрій «Воля»

- Карпук Володимир Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Лисенко Анастасія «Громадянська позиція»

- Лихман Павло «Європейська партія України»

- Медяник Андрій «Нова держава»

- Прокоп Олександр «Об'єднання «Самопоміч»

- Розанов Юрій «Наш край»

- Стецьків Михайло «Свобода»

- Таценюк Віталій «Батьківщина»

- Трокай Павло «Поруч»

- Фролов Олег «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Хилобок Людмила «Укроп»

- Шендрик Микола «Відродження»

- Шибко Віктор «Рідне місто»

 

4 округ, виборчі дільниці: вул. Шевченка, 66/2, вул. 1905 року, 21 та вул. Б. Хмельницького, 66

 

- Воронова Каріна Радикальна партія Олега Ляшка

- Герасименко Лілія «Поруч»

- Ігнатенко Ігор«Об'єднання «Самопоміч»

- Карайбіда Оксана «Воля»

- Карамзін Володимир «Батьківщина»

- Касаткін Андрій «Патріот»

- Коробенко Людмила «Відродження»

- Лещенко Ігор «Укроп»

- Мазур Андрій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Макаренко Руслан «Європейська партія України»

- Мірошніченко Світлана «Свобода»

- Осадча Лариса «Нова держава»

- Сень Олена «Опозиційний блок»

- Середа Сергій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Сорокіна Людмила«Рідне місто»

- Стрючалін Микола «Наш край»

 

5 округ, виборчі дільниці: вул.Ревенка, 12, вул.40-річчя Жовтня, 60/1 та тупик 7-й Хорольський, 1

 

- Вакуленко Сергій «Батьківщина»

- Гарькавенко Віктор Радикальна партія Олега Ляшка

- Городецька Уляна«Сила Людей»

- Данільченко Інесса «Свобода»

- Дорошенко Анатолій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Іванюшко Сергій «Рідне місто»

- Лець Владислав «Поруч»

- Линник Олексій «Об'єднання «Самопоміч»

- Мілітинський Григорій «Укроп»

- Міщеряков Олександр «Європейська партія України»

- Петулько Оксана «Патріот»

- Сербін Радомир «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Терещенко Денис «Опозиційний блок»

- Шпехт Олександр «Нова держава»

 

6 округ, виборчі дільниці: вул.Горького, 48/75 та вул.Красіна, 103

 

- Алєксєєв Євгеній «Рідне місто»

- Бордюг Андрій «Опозиційний блок»

- Вучкович Юлiан «Європейська партія України»

- Гордієнко Олена «Воля»

- Доценко Марина «Сила Людей»

- Кишлян Ольга «Відродження»

- Корсовська Марина «Наш край»

- Котелевич Сергій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Крамаренко Олександр «Свобода»

- Крамаренко Світлана «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Несен Микола «Батьківщина»

- Погрібна Юлія «Патріот»

- Стоюшко Валентина «Укроп»

- Усенко Владислава «Нова держава»

- Чужа Віталій Радикальна партія Олега Ляшка

- Шевченко Микола «Поруч»

 

7 округ, виборчі дільниці: вул.Щорса, 66/13 та вул.60-річчя Жовтня, 21

 

- Балим Олег «Рідне місто»

- Богвіненко Сергій «Нова держава»

- Бортник Дмитро «Патріот»

- Григораш Ольга «Поруч»

- Каптан Сергій «Об'єднання «Самопоміч»

- Коритова Олена «Відродження»

- Котляр Віталій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Кулєшов Сергій «Батьківщина»

- Матюшенко Віталій «Укроп»

- Олефіренко Дмитро Радикальна партія Олега Ляшка

- Попельнюх Олександр «Сила Людей»

- Свириденко Віталій «Свобода»

- Семеняченко Ігор «Опозиційний блок»

- Фурман Денис «Європейська партія України»

- Шипулін Олексій «Партія простих людей Сергія Капліна»

 

8 округ, виборчі дільниці: пров.Героїв Бреста, 61А та пров.Героїв Бреста, 65

 

- Бокован Микола «Поруч»

- Герко Ірина «Свобода»

- Захарченко Галина «Нова держава»

- Івашина Руслан «Батьківщина»

- Іващенко Павло «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Климчук Кирило «Об'єднання «Самопоміч»

- Литвиненко Вадим «Укроп»

- Литвиненко Петро «Рідне місто»

- Маздор Станіслав «Патріот»

- Марценюк Володимир «Громадянська позиція»

- Погрібна Юлія «Опозиційний блок»

- Росколупа Юрій «Європейська партія України»

- Сидоренко Ярослав «Відродження»

- Ульянов Руслан «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Яковенко Володимир Радикальна партія Олега Ляшка

 

9 округ, виборчі дільниці: вул.Московська, 14 та вул.Московська, 4

 

- Балацький Іван «Патріот»

- Вітер Роман «Нова держава»

- Гопта Руслан «Свобода»

- Дандара Юлія «Європейська партія України»

- Зощук Андрій «Батьківщина»

- Калінов Андрій «Відродження»

- Кейян Олена «Укроп»

- Козаченко Наталя «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Крук Віктор «Громадянська позиція»

- Лебеденко Андрій «Воля»

- Любченко Інесса «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Любченко Юрій «Опозиційний блок»

- Проценко Руслан «Поруч»

- Федотов Геннадій «Рідне місто»

- Цилюрик Євгенія Радикальна партія Олега Ляшка

 

10 округ, виборчі дільниці: пров.Олега Кошового, 5А та пров.Олега Кошового, 7

 

- Вітко Анатолій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Капітан Руслан «Патріот»

- Ковальчук Євген «Свобода»

- Котенко Світлана «Європейська партія України»

- Курченко-Гай Валентин Радикальна партія Олега Ляшка

- Ніколаєва Юлія «Укроп»

- Прохнич Зінаїда«Опозиційний блок»

- Слинько Катерина «Поруч»

- Сорока Анна «Наш край»

- Старик Микита «Громадянська позиція»

- Федотов Євген «Рідне місто»

- Чернишова Людмила «Об'єднання «Самопоміч»

- Шапран Олександр «Нова держава»

- Шиян Ольга «Батьківщина»

- Штефан Олександр «Відродження»

- Щербак Артем «Партія простих людей Сергія Капліна»

 

11 округ, виборчі дільниці: 60-річчя Жовтня, 58/2 та вул.60-річчя Жовтня, 104

 

- Андрощук Максим «Укроп»

- Балабанов Ігор «Опозиційний блок»

- Голініщенко Юрій «Європейська партія України»

- Дедюрін Віталій «Рідне місто»

- Добрунов Віталій «Батьківщина»

- Запорожченко Ольга «Наш край»

- Колесник Оксана «Патріот»

- Манжелівська Ірина «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Міхасьова Тетяна «Нова держава»

- Осауленко Юрій Радикальна партія Олега Ляшка

- Проценко Наталія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Січна Анастасія «Відродження»

- Суперека Юлія «Поруч»

- Тупікіна Ольга «Об'єднання «Самопоміч»

 

12 округ, виборчі дільниці: пров.Героїв Бреста, 46 та пров.Героїв Бреста, 35А

 

- Бутко Лариса «Опозиційний блок»

- Гарькавенко Наталія «Батьківщина»

- Горб Юлія «Об'єднання «Самопоміч»

- Дроздов Сергій «Поруч»

- Каракуця Галина «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Касаткіна Юлія «Патріот»

- Лущенков Олександр «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Нестеренко Вадим «Відродження»

- Павленко Іван «Нова держава»

- Рубан Андрій Радикальна партія Олега Ляшка

- Саліков Павло «Воля»

- Сафіна Лариса «Свобода»

- Сорокіна Тетяна «Укроп»

- Старік Вадим «Наш край»

- Шибашов Володимир «Рідне місто»

- Щобак Андрій «Європейська партія України»

 

13 округ, виборчі дільниці: вул.60-річчя Жовтня, 77 та вул.Гвардійська, 16

 

- Бірюков Олександр «Опозиційний блок»

- Декусар Валерій «Поруч»

- Жданов В’ячеслав «Громадянська позиція»

- Кулик Наталія «Батьківщина»

- Лупинос Сергій «Укроп»

- Маздор Любов «Патріот»

- Михайленко Валентина «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Обихвіст Олексій «Свобода»

- Олефіренко Віктор «Європейська партія України»

- Павлиш Оксана ПП «Відродження»

- Середа Володимир Радикальна партія Олега Ляшка

- Сліпченко Георгій «Нова держава»

- Суворова Олена «Рідне місто»

- Шейно Ольга «Наш край»

- Яцина Олександр «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

14 округ, виборчі дільниці: вул.Лізи Чайкіної, 35 та вул.60-річчя Жовтня, 36А

 

- Бондар Олена «Воля»

- Галузинський Володимир «Поруч»

- Гонза Борис «Укроп»

- Грушевський Сергій «Рідне місто»

- Губка Тамара «Європейська партія України»

- Заборцев Іван «Патріот»

- Злидень Сергій «Нова держава»

- Литвиненко Ольга «Опозиційний блок»

- Нікітенко Олександра «Наш край»

- Пищита Світлана «Батьківщина»

- Почтовюк Андрій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Рома Олександр «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Середа Григорій «Свобода»

- Ситюк Роман «Відродження»

- Шевченко Андрій Радикальна партія Олега Ляшка

 

15 округ, виборчі дільниці: вул.60-річчя Жовтня, 106 та вул.Ватутіна, 25

 

- Арішин Артем Радикальна партія Олега Ляшка

- Батир Наталія «Рідне місто»

- Бєлякова Ірина «Укроп»

- Боярко Любов «Нова держава»

- Брутова Олена «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Грінченко Володимир «Опозиційний блок»

- Занько Віктор «Наш край»

- Іванов Сергій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Книш Любов «Патріот»

- Корнійчук Ігор «Свобода»

- Литовченко Катерина «Відродження»

- Савченко Людмила «Поруч»

- Стрюк Геннадій «Батьківщина»

- Федюн Олексій «Європейська партія України»

- Шараєвський Дмитро «Об'єднання «Самопоміч»

 

16 округ, виборчі дільниці: вул.60-річчя Жовтня, 79, та вул.60-річчя Жовтня, 128

 

- Андрощук Олексій «Укроп»

- Грицик Юрій «Батьківщина»

- Кагал Олег «Рідне місто»

- Корнієнко Юрій «Європейська партія України»

- Круглов Артем Радикальна партія Олега Ляшка

- Кононенко Іван «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Литвиненко Максим «Опозиційний блок»

- Лісьєв Роман «Об'єднання «Самопоміч»

- Очеретяна Ірина «Наш край»

- Пелипенко Володимир «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Риженко Володимир «Патріот»

- Федоров Юрій «Нова держава»

- Штефан Ігор «Поруч»

- Шумейко Віктор «Відродження»

 

17 округ, виборчі дільниці: вул.Червона Гірка, 41, та вул.Чкалова, 217

 

- Гвоздецький Микола «Опозиційний блок»

- Демешко Олена «Батьківщина»

- Корташенко Олексій «Європейська партія України»

- Курилов Олександр «Воля»

- Лазарєв Олександр «Наш край»

- Лях Микола «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Микитенко Олег «Відродження»

- Павлов Володимир «Патріот»

- Пилипенко Володимир «Свобода»

- Пшеничний Олександр «Рідне місто»

- Робота Любов «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Савицька Лілія Радикальна партія Олега Ляшка

- Терещенко Володимир «Укроп»

- Фоменко Ольга «Поруч»

- Шулімова Марія «Нова держава»

 

18 округ, виборчі дільниці: вул.Петровського, 114А, та вул.Петровського, 101

 

- Бабич Тетяна «Рідне місто»

- Гуртовий Михайло «Батьківщина»

- Коваль Ольга «Поруч»

- Ковтун Сергій «Патріот»

- Кравченко Микола «Європейська партія України»

- Малов Володимир «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Наливайко Олександр «Відродження»

- Наріжна Олена «Воля»

- Нестеренко Олег «Нова держава»

- Рева Ігор «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Сердюк Ігор Радикальна партія Олега Ляшка

- Сосов Володимир «Укроп»

- Федорченко Руслан «Опозиційний блок»

 

19 округ, виборчі дільниці: просп.Полтавський, 13

 

- Аврахов Олег Радикальна партія Олега Ляшка

- Беркало Ірина «Укроп»

- Бреус Вікторія «Воля»

- Бульба Вячеслав «Рідне місто»

- Варава Сергій «Свобода»

- Гвоздецька Олександра «Опозиційний блок»

- Герасимов Сергій «Батьківщина»

- Груздєв Володимир «Патріот»

- Деньга Олександр «Наш край»

- Жила Олег «Відродження»

- Мирошніченко Валерій «Поруч»

- Орлянська Юлія «Європейська партія України»

- Пономаренко Петро «Нова держава»

- Постільняк Віктор «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Штепа Сергій «Партія простих людей Сергія Капліна»

 

20 округ, виборчі дільниці: пров.Гомельський, 22, та квартал 278, 22В

 

- Гордієнко Андрій «Об'єднання «Самопоміч»

- Гулак Віталій «Свобода»

- Жила Вячеслав Радикальна партія Олега Ляшка

- Іванченко Марія «Поруч»

- Кофанова Тетяна «Патріот»

- Лобко Сергій «Європейська партія України»

- Овчарь Олег «Батьківщина»

- Огородніков Андрій «Рідне місто»

- Погрібний Сергій «Укроп»

- Рубцова Людмила «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Середа Максим «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Шестакова Яна «Опозиційний блок»

- Шпаченко Любов «Нова держава»

 

21 округ, виборчі дільниці: просп.50-річчя Жовтня, 80, та вул.60 років СРСР, 15

 

- Бані Тетяна «Свобода»

- Баранник Ілля «Патріот»

- Бутенко Микола «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Волкова Валерія «Об'єднання «Самопоміч»

- Головко Лариса «Наш край»

- Кравченко Микола «Воля»

- Михайлик Сергій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Мовчан Олексій «Поруч»

- Монастирський Сергій «Батьківщина»

- Панчук Роман «Укроп»

- Пирлік Галина Радикальна партія Олега Ляшка

- Підлісна Тетяна «Нова держава»

- Самойленко Юрій «Європейська партія України»

- Телик Юлія «Відродження»

- Терещенко Костянтин «Опозиційний блок»

 

22 округ, виборчі дільниці: вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 9, та квартал 287, 16

 

- Бондаренко Сергій «Поруч»

- Бордюг Наталія «Патріот»

- Данилейко Олександр Радикальна партія Олега Ляшка

- Даценко Станіслав «Наш край»

- Лукаш-Біляков Віталій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Макаруша Наталя «Укроп»

- Мартиненко Олександр «Відродження»

- Петричук Роман «Європейська партія України»

- Роженко Олександр «Рідне місто»

- Семенова Ірина «Опозиційний блок»

- Талан Лариса «Нова держава»

- Тур Юлія «Свобода»

- Чорнявська Марія «Батьківщина»

- Шаповалов Ігор «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

23 округ, виборчі дільниці: вул.Ернста Тельмана, 52 та вул.Маршала Жукова, 140

 

- Балала Андрій «Європейська партія України»

- Замковий Олександр Радикальна партія Олега Ляшка

- Захарченко Тарас «Батьківщина»

- Макаров Андрій «Поруч»

- Малойван Галина «Нова держава»

- Матвійчук Марина «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Мовчан Ірина «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Омелян Олександр «Відродження»

- Павленко Людмила «Рідне місто»

- Тимошенко Ольга «Об'єднання «Самопоміч»

- Червона Ольга «Укроп»

- Шафорост Валентин «Опозиційний блок»

- Яскіна Тетяна «Свобода»

 

24 округ, виборчі дільниці: вул.Героїв Сталінграда, 39А

 

- Авраменко Юрій «Відродження»

- Брагін Володимир «Опозиційний блок»

- Гаріфов Сергій «Батьківщина»

- Говорова Вікторія «Поруч»

- Доценко Віра «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Заможський Валентин «Нова держава»

- Захарова Людмила «Свобода»

- Кондратенко Тетяна «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Костромінов Сергій Радикальна партія Олега Ляшка

- Котляренко Людмила «Укроп»

- Матиящук Степан «Європейська партія України»

- Мельник Михайло «Рідне місто»

 

25 округ, виборчі дільниці: просп.50-річчя Жовтня, 33, та пров.Грозненський, 4

 

- Березенський Ігор «Рідне місто»

- Гайдук Володимир Радикальна партія Олега Ляшка

- Гаріфов Володимир «Опозиційний блок»

- Гладенька Галина «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Гузь Олександр «Наш край»

- Ейсмонт Володимир «Поруч»

- Кальченко Олександр «Укроп»

- Капустян Ганна «Свобода»

- Лещенко Наталія «Об'єднання «Самопоміч» (зняла кандидатуру)

- Мотузко Ірина «Відродження»

- Омельян Віталій «Патріот»

- Сідненко Олександр «Європейська партія України»

- Сліпченко Олексій «Нова держава»

- Темник Зоя «Батьківщина»

- Черемшенко Євгеній «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Шпак Лариса «Сила Людей»

 

26 округ, виборчі дільниці: просп.50-річчя Жовтня, 44

 

- Березянський Олександр «Опозиційний блок»

- Бондар Володимир «Батьківщина»

- Дембіцька Оксана «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Калашникова Кристина «Поруч»

- Карасьов Григорій «Рідне місто»

- Коркішко Олександр «Укроп»

- Мельнічук Костянтин «Патріот»

- Отрешко Віталій Радикальна партія Олега Ляшка

- Самаркіна Ольга «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Серьогова Ірина «Відродження»

- Ткаченко Олександр «Європейська партія України»

- Хасенко Володимир «Нова держава»

- Хмарук Юрій «Громадянська позиція»

 

27 округ, виборчі дільниці: вул.Трохима Карнаухова, 14

 

- Аленін Олександр «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Галат Євгеній «Патріот»

- Геніна Людмила «Рідне місто»

- Залізняк Олександр «Батьківщина»

- Кононенко Сергій «Європейська партія України»

- Костюк Ігор «Укроп»

- Криворучко Іван «Нова держава»

- Мартиненко Олександр «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Мельник Андрій Радикальна партія Олега Ляшка

- Мосієнко Олена «Поруч»

- Нестеренко Анна «Відродження»

- Остапенко Юрій «Опозиційний блок»

- Радченко Аліна «Свобода»

- Чурсін Олег Вікторович «Воля»

 

28 округ, виборчі дільниці: просп.50-річчя Жовтня, 13, та вул.Трохима Карнаухова, 6

 

- Бур’яненко Василь «Громадянська позиція»

- Волочай Віталій «Європейська партія України»

- Волошин Василь «Рідне місто»

- Гежа Ольга «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Гергель Костянтин «Сила Людей»

- Давидовський Олександр «Опозиційний блок»

- Живило Ольга «Відродження»

- Коваленко Михайло «Батьківщина»

- Крутько Валентина «Укроп»

- Лісовська Наталя «Свобода»

- Лучнікова Анастасія «Поруч»

- Матвєєв Володимир «Нова держава»

- Плахотник Дмитро «Об'єднання «Самопоміч»

- Сідерка Тетяна Радикальна партія Олега Ляшка

- Чіп Микола «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

29 округ, виборчі дільниці: вул.Шевченка, 19/3, вул.Першотравнева, 53, та вул.Гагаріна, 14

 

- Гончаренко Вікторія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Горбатюк Сергій «Опозиційний блок»

- Землін Руслан «Нова держава»

- Іщенко Андрій «Відродження»

- Калачикова Ольга Радикальна партія Олега Ляшка

- Коваленко Сергій «Воля»

- Курінько Ольга «Укроп»

- Митрофанова Ірина «Патріот»

- Мірошніченко Андрій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Мірошніченко Костянтин «Свобода»

- Наливайко Вікторія «Сила Людей»

- Радченко Валентина «Рідне місто»

- Розанов Іван «Наш край»

- Усанова Ольга «Поруч»

- Шишко Микола «Батьківщина»

- Шудря Віктор «Європейська партія України»

 

30 округ, виборчі дільниці: пров.Свердлова, 2, вул.60-річчя Жовтня, 4, та вул.Пролетарська, 24/37

 

- Арцюшевська Ілона Радикальна партія Олега Ляшка

- Батурін Олег «Наш край»

- Гончар Вадим «Європейська партія України»

- Гончар Сергій «Батьківщина»

- Гуйда Олександр «Сила Людей»

- Козін Юрій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Коноваленко Володимир «Рідне місто»

- Корнієнко Ольга «Свобода»

- Коробка Наталія «Відродження»

- Лемеш Сергій «Нова держава»

- Ломака Світлана «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Мякішев Олександр «Поруч»

- Федько Ірина «Опозиційний блок»

- Шляховий Костянтин «Укроп»

 

31 округ, виборчі дільниці: вул.Шевченка, 58/69, та вул.Чапаєва, 69А

 

- Анісов Олег «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Біленький Сергій «Укроп»

- Бондарашик Юлія Радикальна партія Олега Ляшка

- Курінний Тарас «Опозиційний блок»

- Кууск Костянтин «Поруч»

- Линник Олександр «Нова держава»

- Пугач Петро «Батьківщина»

- Свириденко Ліля «Свобода»

- Ткаченко Вадим «Наш край»

- Фещенко Олег «Рідне місто»

- Харченко Володимир «Воля»

- Черничка Володимир «Патріот»

- Шаповал Ольга «Відродження»

- Шеврін Володимир «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Шевченко Кристина «Європейська партія України»

 

32 округ, виборчі дільниці: вул.Чкалова, 4, та вул.Чкалова, 1А

 

- Алтухов Сергій «Нова держава»

- Афанасьєв Артем «Європейська партія України»

- Величко Віталій Радикальна партія Олега Ляшка

- Ганус Алла «Рідне місто»

- Головко Анатолій «Укроп»

- Дроботов Олег «Патріот»

- Зільберберг Володимир «Воля»

- Івко Євгеній «Наш край»

- Калашник Олександр «Батьківщина»

- Костюк Віталій «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Кравченко Ігор «Опозиційний блок»

- Пиримшоєв Олександр «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Пожаров Олександр «Відродження»

- Ребитва Олександр «Сила Людей»

- Редькін Андрій «Поруч»

 

33 округ, виборчі дільниці: вул.50-річчя СРСР, 23, та вул.50-річчя СРСР, 37

 

- Василенко Ірина «Європейська партія України»

- Галета Дмитро «Патріот»

- Гордєєва Валентина «Об'єднання «Самопоміч»

- Жданова Тетяна «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Корнацький Сергій Радикальна партія Олега Ляшка

- Краснов Олександр «Нова держава»

- Кучеренко Сергій «Свобода»

- Москалець Сергій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Незгода Віталій «Укроп»

- Подовжня Кристина «Поруч»

- Сидоренко Олег «Батьківщина»

- Сідєлькіна Світлана «Відродження»

- Сороколат Анастасія «Рідне місто»

- Шайнога Володимир «Опозиційний блок»

 

34 округ, виборчі дільниці: вул.Вокзальна, 2, вул.Леонова, 14, та вул.Леонова, 66

 

- Білаш Тетяна Радикальна партія Олега Ляшка

- Бойко Олексій «Укроп»

- Галичий Володимир «Європейська партія України»

- Ізотова Альона «Воля»

- Коєв Дмитро «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Остапчук Алла «Батьківщина»

- Павелко Олександр «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Павленко Анна «Нова держава»

- Павлов Олександр «Свобода»

- Сімонян Едгар «Опозиційний блок»

- Скребкова Ксенія «Поруч»

- Сотніков Кіріло «Відродження»

- Чумак Роман «Наш край»

- Шувалов Петро «Рідне місто»

 

35 округ, виборчі дільниці: вул.Мічуріна, 28, та вул.Мічуріна, 87

 

- Вертаєв Дмитро «Відродження»

- Гомон Вікторія «Європейська партія України»

- Гузь Тетяна «Опозиційний блок»

- Дробишев Валерій «Укроп»

- Кошулько Євген «Партія простих людей Сергія Капліна»

-Куліш Наталія «Наш край»

- Лихошвай Наталія «Рідне місто»

- Майборода Любов «Громадянська позиція»

- Нікіфоров Олександр «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Пономаренко Олександр «Свобода»

- Проценко Алла «Батьківщина»

- Савченко Володимир Радикальна партія Олега Ляшка

- Сергієнко Тетяна «Поруч»

- Сироватко Олег «Нова держава»

 

36 округ, виборчі дільниці: вул.Олександра Сербіченка, 7, вул.Івана Приходька, 38/5, та вул.Олександріївська, 18

 

- Борець Іван «Укроп»

- Бражененко Віктор «Батьківщина»

- Головко Валентина «Рідне місто»

- Камська Тетяна «Наш край»

- Криворучко Володимир «Опозиційний блок»

- Кузнецов Володимир «Патріот»

- Леонтьева Вікторія «Європейська партія України»

- Медведєв Сергій «Свобода»

- Міхно Руслан «Нова держава»

- Назаренко Костянтин «Поруч»

- Нікітін Павло «Відродження»

- Полюхович Сергій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Попенко Олег «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Рибак Марія Радикальна партія Олега Ляшка

 

37 округ, виборчі дільниці: вул.Остапа Вишні, 29/38, вул.Пілотів, 41Б, та вул.Крупської, 65

 

- Близнюк Олексій «Відродження»

- Варавва Тетяна «Рідне місто»

- Гамза Сергій «Опозиційний блок»

- Ляпун Микола «Батьківщина»

- Мазуренко Павло «Укроп»

- Макайда Олександр «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Марусин Олексій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Машталір Марина «Європейська партія України»

- Медведенко Олег «Поруч»

- Назаренко Геннадій «Нова держава»

- Павлішевська Лариса «Наш край»

- Ткач Анатолій «Свобода»

- Шапієва Альбіна Радикальна партія Олега Ляшка

 

38 округ, виборчі дільниці: вул.Івана Приходька, 100, вул.Макаренка, 105, та вул.Республіканська, 76

 

- Андрущенко Юрій «Сила Людей»

- Антоненко Олексій Радикальна партія Олега Ляшка

- Капінос Андрій «Укроп»

- Кармазін Дмитро «Опозиційний блок»

- Кірєєв Юрій «Рідне місто»

- Климовських Олександр «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Косовська Надія «Батьківщина»

- Кротенко Олександр «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Міхно Вадим «Нова держава»

- Омельченко Єлизавета «Європейська партія України»

- Орлова Марина «Воля»

- Савицька Оксана «Відродження»

- Татаринов Олександр «Наш край»

- Угніч Григорій «Поруч»

- Яворська Неля «Свобода»

 

39 округ, виборчі дільниці: вул.Республіканська, 63, та вул.Дем’яна Бєдного, 32

 

- Богодіст Федір «Відродження»

- Головань Іван «Нова держава»

- Дороніна Тетяна «Укроп»

- Доценко Віталій «Європейська партія України»

- Дроздов Олег «Свобода»

- Кравченко Дмитро «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Крутько Юрій «Сила Людей»

- Орел Валерій Радикальна партія Олега Ляшка

- Проценко Зінаїда «Поруч»

- Сазонов Олег «Опозиційний блок»

- Харченко Леонід «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Шацкіх Наталя «Рідне місто»

- Шиліна Наталія «Батьківщина»

 

40 округ, виборчі дільниці: набережна Лейтенанта Дніпрова, 76, та вул.Генерала Манагарова, 9

 

- Бєлов Валерій «Європейська партія України»

- Биков Олег Радикальна партія Олега Ляшка

- Галата Сергій «Патріот»

- Ідіатуллін Георгій «Об'єднання «Самопоміч»

- Косих Сергій «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Лозовик Дмитро «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

- Махоркін Володимир «Свобода»

- Мельник Сергій «Рідне місто»

- Погужельська Наталія «Опозиційний блок»

- Пташинський Костянтин «Укроп»

- Цилюрик Олена «Поруч»

- Шульц Іван «Відродження»

- Щепет Ніно «Сила Людей»

- Ярошенко Людмила «Батьківщина»

- Ятченко Олександр «Нова держава»

  

41 округ, виборчі дільниці: вул.Республіканська, 81, вул.Республіканська, 85, та вул.Декабристів, 28

 

- Білорус Вадим «Укроп»

- Головко Каріна «Поруч»

- Животовська Юлія «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Климович-Оришня Вікторія Радикальна партія Олега Ляшка

- Ковальчук Анастасія «Європейська партія України»

- Косенко Анатолій «Відродження»

- Михайленко Віталій «Громадянська позиція»

- Найда Вікторія «Опозиційний блок»

- Остапець Юлія «Нова держава»

- Перевезенцев Євген «Воля»

- Петровський Дмитро «Свобода»

- Плескун Олександр «Рідне місто»

- Погорілий Дмитро «Патріот»

- Селезньов Сергій «Батьківщина»

- Слюсаренко Світлана «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

42 округ, виборчі дільниці: вул.Космічна, 9, та вул.Шкільна, 16

 

- Болотний Микола «Патріот»

- Василенко Юлія «Європейська партія України»

- Воловик Ігор «Батьківщина»

- Жадько Володимир «Укроп»

- Іванян Геннадій «Опозиційний блок»

- Каратєєва Марина Радикальна партія Олега Ляшка

- Льопа Олексій «Рідне місто»

- Остапець Геннадій «Нова держава»

- Паншин Андрій «Громадянська позиція»

- Пісня Антолій «Свобода»

- Радіонов Артем «Поруч»

- Сироватка Ігор «Партія простих людей Сергія Капліна»

- Шестакова Світлана «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Теги: выборы-2015
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ-2015:

25 жовтня 2015 року в Кременчуці відбудуться вибори мера, депутатів Кременчуцької міської ради та депутатів Полтавської обласної ради.



Вверх