Кременчужани оберуть 12 депутатів до Полтавської обласної ради

24.10.2015, 11:10 Переглядів: 16 184

Кременчужани оберуть 12 депутатів до Полтавської обласної ради

Список кандидатів

На місцевих виборах 25 жовтня кременчужани оберуть 12 представників до облради.

 

Для участі у виборах до Полтавської обласної ради зареєстровано 17 політичних партій:

 

- Аграрна партія України

- Блок Петра Порошенка "Солідарність"

- "Відродження"

- "Батьківщина"

- "Свобода"

- "Наш край"

- "Нова держава"

- "Об’єднання "Самопоміч"

- "Опозиційний блок"

- "Партія простих людей Сергія Капліна"

- "Рідне місто"

- "Сила людей"

- "Совість України"

- "Соціалісти"

- "Українське об'єднання патріотів – Укроп"

- Радикальна партія Олега Ляшка

- Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

 

Майнова застава для кожної політичної сили – 56 000 грн. Ці гроші будуть повертатись тільки тим партіям, які наберуть необхідну кількість голосів і подолають 5% бар’єр. Застави інших партій, у разі поразки на виборах надійдуть до державного бюджету.

 

Полтавщина поділена на 85 округів, 12 з яких знаходяться у Кременчуці. Територіальні округи до Полтавської ОДА були сформовані від кількості виборців. Тому округ до міської ради може бути розділений. Наприклад, частина 4 округу на місцеві вибори входить до 52 округу голосування за депутатів до Полтавської ОДА, а інша частина до 53-го територіального округу. 

 

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів до Полтавської ОДА:

 

Територіальний округ 52

Виборчі дільниці:

№531040 вул.Першотравнева, 20

№531041 вул.Карла Маркса, 8

№531042 вул.Першотравнева, 13

№531043 вул.Миколи Залудяка, 5

№531044 вул.Красіна, 3

№531045 вул.Гоголя, 5

№531046 вул.29 Вересня, 11/19

№531047 вул.Шевченка, 66/2

№531048 вул.1905 року, 21

 

- “Рідне місто” Борисенко Володимир, директор відділення ПАТ "Діамантбанк"

- “Свобода” Стецьків Михайло, заступник директора ПАТ “Кар’єроуправління “Кварц”

- “УКРОП” Хилобок Людмила, директор ТОВ «Кремінь-Автосвіт»

- “Відродження” Шендрик Микола, начальник КВП Кременчуцьке міське управління капітального будівництва

- “САМОПОМІЧ” Збираник Олег, директорТОВ “Техагроінтерінвест”

- “Совість України” Бєлашова Ліліана, директор ТОВ “НВП Компанія Укргазінвест”

- “Нова держава” Осадча Лариса, пенсіонер

- “Батьківщина” Холод Євген, генеральний директор ТОВ “Кременчуцька торгова гільдія

- партія “Простих людей” Калайко Андрій, заступник директора ТОВ “Креммілк”

- “Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю” Супруненко Володимир, ветеран МВС

- Блок БПП “Солідарність” Ісаєнко Віктор, радник міського голови у Виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради

- “Соціалісти” Кудряшов Сергій, тимчасово безробітний

- “Сила людей” Доценко Марина, головний спеціаліст департаменту праці у Виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради

- “Радикальна партія Ляшка” Кавунник Дмитро, підприємець

- “Наш Край” Бондаренко Ірина, начальник відділу Кременчуцького управління юстиції

- “Опозиційний блок” Надоша Олег, доцент Національного авіаційного університету

 

Територіальний округ 53

Виборчі дільниці:

№531049 вул.Богдана Хмельницького, 66

№531050 вул.Ревенка, 12

№531051 вул.40-річчя Жовтня, 60/1

№531052 тупик 7-й Хорольський, 1

№531053 вул.Горького, 48/75

№531054 вул.Красіна, 103

№531055 вул.Щорса, 66/13

№531058 вул.60-річчя Жовтня, 21

№531059 пров.Героїв Бреста, 46

 

- “Рідне місто” Литвиненко Микола, начальник “Кременчуцького

обласного шпиталю ветеранів війни”

- “Свобода”Мірошніченко Костянтин, директор ПП “Союз-авто-експрес”

- “УКРОП” Дороніна Тетяна, адміністратор торгового залу ТОВ “АТБ-маркет”

- “Відродження” Шумейко Віктор, директор ТОВ “ЕСК “Енерго-Плюс”

- “САМОПОМІЧ” Оченаш Максим, безробітний

- “Совість України” Василенко Вячеслав, директор комунального підприємства “Міськсвітло” ПМР

- “Нова держава” Усенко Владислава, вчитель школи-інтернат ім. Макаренка

- “Батьківщина” Бородянець Галина, головний лікар Першої міської лікарні

- партія “Простих людей” Луговець Марина, геодезист ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод»

- Блок БПП “Солідарність” Сенів Юлія, заступник директора гімназія №5

- “Аграрна партія” Дерій Людмила, лаборант грунтової лабораторії АФ "ім.Довженка”

- “Сила людей” Попельнюх Олександр, інженер-будівельник ТОВ «Градосфера»

- “Радикальна партія Ляшка” Корнацький Сергій, токар ПАТ КВБЗ

- “Наш Край” Корцова Олена, директор науково-технічного центру “Промекологія”

- “Опозиційний блок” Левченко Микола, директор агропромислового підприємства “Маяк”

 

Територіальний округ 54

Виборчі дільниці:

№531056 пров.Героїв Бреста, 61А

№531057 пров.Героїв Бреста, 65

№531060 вул.Московська, 14

№531061 вул.Московська, 4

№531062 пров.Олега Кошового, 5А

№531063 пров.Олега Кошового, 7

 

- “Рідне місто” Федотов Геннадій, директор ПАТ Кременчуцький

кар'єроуправління "Кварц"

- “Свобода” Ковальчук Євген, інженер із закупівель ТОВ "АВМ- АМПЕР"

- “УКРОП” Кейян Олена, директор комбінату громадського харчування "Нафтохімік" ПАТ "Укртатнафта"

- “Відродження” Штефан Олександр, директор ТОВ "НВФ "Алькон"

- “САМОПОМІЧ” Горб Олександр, підприємець

- “Нова держава” Захарченко Галина, підприємець

- “Батьківщина” Несен Микола, директор ВПУ №7

- партія “Простих людей” Крупіна Леся, заступник директора Педагогічний коледж

- Блок БПП “Солідарність” Скогарєв Олег, підприємець

- “Аграрна” Гнатенко Тамара, агроном ВП “Орданівка”

- “Радикальна партія Ляшка” Арцюшевська Ілона, тимчасово не працює

- “Наш Край” Татаринов Олександр, директор комунального закладу культури Міський центр “Культури і дозвілля”

- “Опозиційний блок” Прохнич Зінаїда, керуюча справами Виконавчого комітету Автозаводської районної ради в Кременчуці

 

Територіальний округ 55

Виборчі дільниці:

№531064 вул.60-річчя Жовтня, 58/2

№531065 вул.60-річчя Жовтня, 104

№531071 пров.Героїв Бреста, 35А

№531072 вул.60-річчя Жовтня, 36А

№531073 вул.60-річчя Жовтня, 106

№531074 вул.Лізи Чайкіної, 35

№531075 вул.Червона Гірка, 41

№531076 вул.Ватутіна, 25

 

- “Рідне місто”Надтока Наталія, інженер ПАТ “Кременчуцький колісний завод”

- “Свобода” Герко Ірина, вчитель української мови та літератури ЗОШ №20

- “УКРОП” Гонза Борис, директор підприємства “ВКФ-Континент”

- “Відродження” Никифоров Володимир, перший проректор Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського

- “Совість України” Медяник Ольга, адміністратор комунального підприємства “Полтава-сервіс”

- “Нова держава” Боярко Любов, пенсіонер

- “Батьківщина” Шиян Ольга, директор кременчуцького ліцею №30

- партія “Простих людей” Щербак Людмила, заступник голови правління ПАТ “Кременчукгаз”

- Блок БПП “Солідарність” Поляков Володимир, заступник командира 37-го окремого мотопіхотного батальйону

- “Соціалісти” Палій Сергій, тимчасово безробітний

- “Аграрна” Шевченко Ольга Помічни, генерал. директор АФ “ім.Довженка”

- “Радикальна партія Ляшка” Воронова Каріна, тимчасово не працює

- “Наш Край” Мазепа Ігор, заступник директора ТОВ “Лайма”

- “Опозиційний блок” Грабовський Болеслав, головний інженер ПАТ “Кременчукгаз”

 

Територіальний округ 56

Виборчі дільниці:

№531066 вул.60-річчя Жовтня, 77

№531067 вул.60-річчя Жовтня, 79

№531068 вул.Гвардійська

№531069 вул.Петровського, 114А

№531070 вул.Петровського, 101

№531078 вул.60-річчя Жовтня, 128

 

- “Рідне місто” Литвиненко Валерій, головний лікар "Лікарні відновного

лікування"

- “Свобода” Корнійчук Ігор, майстер дільниць ПАТ “Полтаваобленерго”

- “УКРОП” Фень Сергій, підприємець

- “Відродження” Корф Євген, директор ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-плюс”

- “Совість України” Клец Ігор, начальник МТП “Декоративні культури” Полтавської міської ради

- “Нова держава” Шапран Володимир, пенсіонер

- “Батьківщина” Шляхова Ольга, голова спостережної ради

- партія “Простих людей” Шийка Геннадій, директор ТОВ “ТК “Велтон Телеком”

- Блок БПП “Солідарність” Черняк Роман, генеральний директор ПАТ “АвтоКрАЗ”

- “Аграрна” Шарлай Світлана, бухгалтер ВП "Гоголево"

- “Сила людей” Новохацька Катерина, тимчасово не працює

- “Радикальна партія Ляшка” Осауленко Юрій, тимчасово не працю

- “Наш Край” Очеретяна Ірина, диспетчер ТОВ “Інкарна”

- “Опозиційний блок” Семеніщев Олександр, директор ТОВ “Гранд ЛУОЛ”

 

Територіальний округ 57

Виборчі дільниці:

№531077 вул.Чкалова, 217

№531079 просп.Полтавський, 13

№531080 просп.Полтавський, 13

№531081 пров.Гомельський, 22

№531082 квартал 278, 22В

№531083 просп.50-річчя Жовтня, 80

№531084 вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 9

 

- “Рідне місто” Нікуленкова Світлана, начальник ПАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю”

- “Свобода” Пилипенко Володимир, директор ПАТ “ВЕПР”

- “УКРОП” Хоменко Василь, голова профкомітету ПАТ “Укртатнафта”

- “Відродження”Коробка Наталя, керівник ТОВ “МСП-Сатес”

- “Совість України” Олепір Олександр, оператор “Нової пошти”

- “Нова держава” Малойван Галина, пенсіонер

- “Батьківщина” Вакуленко Сергій, директор ТОВ “Екоенерго”

- партія “Простих людей” Романов Ігор, водій ПП “Ямщик”

- Блок БПП “Солідарність” Геращенко Сергій, начальник Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області

- “Аграрна” Стригунова Яна, головний бухгалтер ВП "Шишацька"

- “Сила людей” Шпак Лариса, музичний керівник Кременчуцька ВТК

- “Радикальна партія Ляшка” Білаш Тетяна, викладач КЛК НАУ

- “Наш Край” Розанов Юрій, директор зовнішньо-торгівельної фірми “ПЄК”

- “Опозиційний блок” Гвоздецький Микола, директор приватного підприємства “Монолітбудсервіс”

 

Територіальний округ 58

Виборчі дільниці:

№531085 квартал 287, 16

№531086 вул.Ернста Тельмана, 52

№531087 вул.Маршала Жукова, 140

№531088 вул.60 років СРСР, 15, м

№531089 вул.Героїв Сталінграда, 39А

№531090 вул.Героїв Сталінграда, 39А

№531091 просп.50-річчя Жовтня, 33

 

- “Рідне місто” Онопко Володимир, директор ТОВ "Укрмагістраль"

- “Свобода” Капустян Ганна, професор історичних наук Кременчуцького політехнічного університету ім. М.Остроградсько

- “УКРОП” Макаруша Наталія, начальник групи капітального будівництва ПАТ “Полтаваобленерго”

- “Відродження”Авраменко Юрій, завідуючий відділом анестезіології Третьої міської дитячої лікарні

- “САМОПОМІЧ” Волков Олексій, директор ПП “Зеус Нет”

- “Совість України” Тригубенко Світлана, голова Київської районної у м. Полтаві ради

- “Нова держава” Заможський Валентин, пенсіонер

- “Батьківщина” Захарченко Тарас, директор приватного підприємства “Промінвест-автоматика”

- партія “Простих людей” Гончаров Сергій, водій кременчуцького автотранспортного підприємства 15307

- Блок БПП “Солідарність” Промашкін Сергій, заступник директора коледжу Кременчуцького національного університету

- “Аграрна” Гонтова Лариса, оператор АСУПАТ “Полтавський облагропостач”

- “Радикальна партія Ляшка” Отрешко Віталій, юрисконсульт КОШВ диспансер

- “Наш Край” Ткаченко Вадим, лікар приватного підприємства “Тридцять дві перлини”

- “Опозиційний блок” Шафорост Валентин, голова Автозаводської районної рада в місті Кременчук

 

Територіальний округ 59

Виборчі дільниці:

№531092 просп.50-річчя Жовтня, 44

№531093 просп.50-річчя Жовтня, 44

№531094 вул.Трохима Карнаухова, 14

№531095 вул.Трохима Карнаухова, 14

№531096 просп.50-річчя Жовтня, 13

№531097 вул.Трохима Карнаухова, 6

№531098 пров.Грозненський, 4

 

- “Рідне місто” Яворський В'ячеслав, директор ПАТ "Кременчуцький завод

технічного вуглецю"

- “Свобода” Радченко Аліна, менеджер з маркетингу ТОВ “АВМ-Ампер”

- “УКРОП” Крутько Валентина, директор державного навчального закладу “Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості”

- “Відродження” Живило Ольга, соціальний працівник кременчуцького обласного наркологічного диспансеру

- “Совість України” Корецька Юлія, заступник начальника Київського РВ у м. Полтаві УДМС України в Полтавській області

- “Нова держава” Сліпченко Олексій, пенсіонер

- “Батьківщина” Овчарь Олег, регіональний директор ТОВ “Сі Ейч Ес України”

- партія “Простих людей” Михайленко Валентина, директор ПП "Град – Інвест"

- Блок БПП “Солідарність” Столярова Людмила, заступник начальника цеху зварювання та фарбування ПАТ “АвтоКрАЗ”

- “Аграрна” Слюсенко Антоніна, бухгалтер-касир ПАТ “Полтавський облагропостач”

- “Радикальна партія Ляшка” Орел Валерій, демобілізований зі ЗСУ

- “Наш Край” Головко Лариса, соціальний педагог спеціалізованої школи-інтернат № 21

- “Опозиційний блок” Березянський Олександр, підприємець

 

Територіальний округ 60

Виборчі дільниці:

№531101 вул.Шевченка, 19/3

№531102 вул.Першотравнева, 53

№531103 вул.Гагаріна, 14

№531104 пров.Свердлова, 2

№531105 вул.60-річчя Жовтня, 4

№531106 вул.Пролетарська, 24/37

№531107 вул.Шевченка, 58/69

№531108 вул.Чапаєва, 69А

№531110 вул.Чкалова, 1А

 

- “Рідне місто” Дашко Ніна, правозахисник

- “Свобода” Бугайчук Віктор, голова наглядової ради ТОВ “АВМ-АМПЕР”

- “УКРОП” Курінько Ольга, голова Рада Полтавської обласної організації профспілки працівників хімнафтохімпрому України

- “Відродження” Пожаров Олександр, адвокат

- “Совість України” Левченко Катерина, головний спеціаліст бюджетно-фінансового управління виконавчого комітету Полтавської міської ради

- “Нова держава” Пенезєв Сергій, заступник головного енергетика ПАТ “КВБЗ”

- “Батьківщина” Пищита Світлана, начальник відділу Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

- партія “Простих людей” Глебова Ірина, директор ТОВ “Кремвтор-сировина”

- Блок БПП “Солідарність” Анісов Олег, підприємець

- “Аграрна” Скриль Юлія, завідуюча Шишацькою насінневою інспекцією

- “Радикальна партія Ляшка” Курченко-Гай Валентин, голова правління ГО “Гільдія власників житла”

- “Опозиційний блок” Нежурбіда Геннадій, директор ТОВ “Марінер”

 

Територіальний округ 61

Виборчі дільниці:

№531109 вул.Чкалова, 4

№531111 вул.Вокзальна, 2

№531112 вул.50-річчя СРСР, 23

№531113 вул.50-річчя СРСР, 37

№531114 вул.Леонова, 14

№531115 вул.Леонова, 66

№531116 вул.Мічуріна, 28

№531117 вул.Мічуріна, 87

 

- “Рідне місто” Сороколат Анастасія, лікар Комунального закладу "Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги №2"

- “Свобода” Бугайчук Тетяна, заступник фінансового директора ТОВ “АВМ-Ампер”

- “УКРОП”Дробишев Валерій, лікар медичного центру “Віком”

- “Відродження” Вертаєв Дмитро, бригадир метрополітенів та підприємств залізничного транспорту Полтавської вагонної дільниці Південної залізниці

- “Совість України” Третьякова Валентина, столяр КП “Декоративні культури”

- “Нова держава” Міхно Вадим, масажист санаторія “Івушка”

- “Батьківщина” Гарькавенко Наталя, спеціаліст кременчуцького центру здоров’я населення “Спорт для всіх”

- партія “Простих людей” Лашко Сергій, голова профкому Локомотивне депо м. Кременчук

- Блок БПП “Солідарність” Дейнека Юрій, менеджер з зовнішньоекономічної діяльності ТОВ “КМЛ-логістік”

- “Аграрна” Логвиненко Галина, бухгалтер АФ "ім. Довженка"

- “Сила людей” Гуйда Оксана, головний спеціаліст з соціального супроводу учасників АТО та членів їх сімей Департамент праці та соціального захисту населення виконавчого комітета Кременчуцької міської ради

- “Радикальна партія Ляшка” Гарькавенко Віктор, тимчасово не працює

- “Наш Край” Крамар Марія, головний бухгалтер приватного підприємства “Будинок Торгівлі”

- “Опозиційний блок” Сімонян Едгар, адвокат

 

Територіальний округ 62

Виборчі дільниці:

№531118 вул.Олександра Сербіченка, 7

№531119 вул.Івана Приходька, 38/5

№531120 вул.Івана Приходька, 100

№531121вул.Макаренка, 105

№531122 вул.Олександріївська, 18

№531123 вул.Остапа Вишні, 29/38

№531124 вул.Пілотів, 41Б

№531125 вул.Крупської, 65

№531126 вул.Республіканська, 76

№531134 вул.Космічна, 9

 

- “Рідне місто” Кірєєв Юрій, директор ТОВ “АТП-15307”

- “Свобода” Красовський Костянтин ,заступник директора ТОВ “Славелектра”

- “УКРОП” Капінос Андрій, завідувач відділу Виконавчого комітету Крюківської районної ради у Кременчуці

- “Відродження” Савицька Оксана, завідуюча Кременчуцька міська лікарня №2

- “Совість України” Бардінов Олексій, заступник директора ТОВ “Шервуд і К”

- “Нова держава” Остапець Геннадій, слюсар ПАТ “КВБЗ”

- “Батьківщина” Бражененко Віктор, голова Крюківської районної ради

- партія “Простих людей” Полюхович Сергій, голова правління ГО “Громадський контроль”

- Блок БПП “Солідарність” Жаткін Дмитро, директор ТОВ "Інкарна"

- “Аграрна” Варченко Надія, директор ТОВ “Вікторія Логістик”

- “Сила людей” Жилінська Наталія, вчитель англійської мови ПП “EZ ENGLISH”

- “Радикальна партія Ляшка” Чужа Віталій, начальник відділу АСКВ ПДОИН ПАТ “Укртранснафта”

- “Наш Край” Шейно Ольга, благодійний фонд “Хесед Хаим”

- “Опозиційний блок” Гамза Сергій, комерційний директор ТОВ “Підприємство “Захист прав інвалідів”

 

Територіальний округ 63

Виборчі дільниці:

№531127 вул.Республіканська, 63

№531128 вул.Дем’яна Бєдного, 32

№531129 набережна Лейтенанта Дніпрова, 76

№531130 вул.Генерала Манагарова, 9

№531131 вул.Республіканська, 81

№531132 вул.Республіканська, 85

№531133 вул.Декабристів, 28

№531135 вул.Шкільна, 16

 

- “Рідне місто” Глухов Микола, пенсіонер

- “Свобода” Яворська Неля ,безробітна

- “УКРОП” Білорус Вадим, військовий пенсіонер

- “Відродження”Шульц Іван, заступник головного лікаря Кременчуцької міської лікарні №2

- “Совість України” Тригубенко Василь, автослюсар ПАТ “Полтава-авто”

- “Нова держава” Ятченко Олександр, пенсіонер

- “Батьківщина” Ляпун Микола, директор приватного підприємства “Союзавтоальянс”

- партія “Простих людей” Харченко Леонід, голова правління ГО “Є-Кременчук”

- Блок БПП “Солідарність” Кравченко Дмитро, директор ТОВ "Перший будівельний центр комплектації"

- “Аграрна” Варченко Ольга, економіст ПАТ “Полтавський облагропостач”

- “Сила людей” Андрущенко Юрій, начальник виробництва ФОП “Ігнатенко В.В.”

- “Радикальна партія Ляшка” Биков Олег, помічник адвоката “Адвокатська контора Бикових”

- “Опозиційний блок” Алексюк Олександр, пенсіонер

Теги: выборы-2015
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ-2015:

25 жовтня 2015 року в Кременчуці відбудуться вибори мера, депутатів Кременчуцької міської ради та депутатів Полтавської обласної ради.

Читайте також:



Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх