Єгор Дементьєв першим фінішував на дистанції 75 км

27.11.2016, 09:39 Просмотров: 1 691

Єгор Дементьєв першим фінішував на дистанції 75 км

Кременчуцький велогонщик успішно стартував у багатоденній гонці «Тур Шанхая»

 

Кременчуцький велогонщик Єгор Дементьєв першим фінішував у багатоденній гонці «Тур Шанхая». Як повідомляє міжнародний спортивний клуб "ІСД", представники велокоманди ISD-JORBI CONTINENTAL TEAM продовжують свій виступ у Китаї.

 

У п'ятницю, 25 листопада, українські велогонщики успішно стартували в багатоденній гонці «Тур Шанхая». На першому етапі перемогу здобув велогонщик з Кременчука Єгор Дементьєв.

 

Чотириразовий паралімпійський чемпіон став найкращим на дистанції 75 км. Єгор зумів виграти груповий фініш, показавши час 1:49:13. Серед головних суперників українця були представники Італії, Малайзії, Австралії, Латвії, Канади, Японії, Нідерландів, Кореї, Гонконгу, Туреччини. Всі представники цих країн приїхали до фінішу разом з переможцем і отримали той же час, що і Єгор Дементьєв.

 

Разом з переможцем Єгором Дементьєвим на подіум піднялися італієць Массімо Граціато з команди Parkhotel Valkenburg. Третім до фінішу прийшов Нур Амірул Фахрудін Марзукі з Малайзії.

 

Всього на першому етапі стартувало 105 велогонщиків з різних країн світу. До фінішу не змогли прийти шість велогонщиків.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Віктор Дементьєв
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх