22 листопада. Кременчужанам нагадають про трагічні події голодомору у нашому краї

19.11.2016, 15:15 Просмотров: 1 386

22 листопада. Кременчужанам нагадають про трагічні події голодомору у нашому краї

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться у пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни

Що: Вечір пам’яті «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни»

Де: у бібліотеці-філії №3 ЦБС для дорослих (вул. Республіканська, буд.65)

Коли: 22 листопада о 14.30

 

Ведучі заходу ознайомлять присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї.


Присутнім презентують медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому будуть представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії.

 

На захід запрошено історика, заслуженого працівника культури, укладача книги «Реабілітовані історією», Директора Державного архіву в Луганській області, активіста Миколу Михайловича Старовойтова, який видав багато книжок, та публікацій про страшні роки голодомору на Україні. Він розповість про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор».

 

Присутні вшанують пам’ять померлих хвилиною мовчання.


Наприкінці заходу буде проведений огляд літератури «І пам’яті свіча не згасне…», під час якого бібліотекар ознайомить присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх