На базі Вищого професійного училища № 7 запрацює центр «Хенкель академії»

11.11.2016, 15:32 Просмотров: 1 950

На базі Вищого професійного училища № 7 запрацює центр «Хенкель академії»

Проект спрямований на реформування професійно-технічної освіти

Центр «Хенкель академії» запрацює у Кременчуці на базі Вищого професійного училища № 7. За інформацією прес-служби Кременчуцької міської ради, про це говорили на форумі «Інноваційні виробничі і педагогічні технології – європейський вектор професійної освіти України».

 

«Хенкель Академія» - соціальний проект, спрямований на поліпшення якості освіти, підвищення конкурентоспроможності та професійної мобільності випускників навчальних закладів професійно-технічної підготовки і вищої школи. Проект існує понад 13 років і спрямований на реформування професійно-технічної освіти. Сьогодні він об’єднує 30 навчальних центрів, які діють на базі професійно-технічних училищ у 20 областях України.

 

У рамках проекту заплановані навчальні заходи, розраховані як на новачків в галузі, так і на досвідчених фахівців; круглі столи з представниками держави, бізнесу та ЗМІ; аналітичні, наукові і експертні публікацій.

 

Творці програми переконані, що в сукупності всі заходи дозволять підвищити рівень професіоналізму будівельників, знайти спільні шляхи вирішення основних нормативних та законодавчих питань і зробити галузь більш прозорою і доступною широкому колу людей. У підсумку це має прискорити темпи розвитку міжнародних будівельних стандартів в Україні.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Прес-служба Кременчуцької міської ради
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх