«Кременчук» в овер-таймі поступився чинному чемпіону

29.10.2016, 18:07 Переглядів: 2 724

Кременчуцька хокейна команда постипилася на виїзді

29 жовтня в Дружківці хокейний клуб "Кременчук" поступився донецькому "Донбасу" у додатковий час.

На матч підопічні Дмитра Підгурського добиралися потягом і ввечері провели тренування на льодовій арені "Альтаїр".

«Донбас» - «Кременчук» 2:3 ОТ (0:1; 1:1; 1:0; 0:1)

Судді: А. Гладченко, І.Хохлов, С.Хараберюш.

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Побєдоносцев (К) - Кугут (А), Р.Благой - Шафаренко - Нікіфоров, Толстушко - Яковлевс, Горище - Буценко - Захаров (А), Хакимов - Алексюк, Кочетков - Бабинець - Єгоров, Таран - Григор'єв, Гаврик - Мазур - Рамазанов.

Кременчук: Захарченко (з 54:46 Петленко); Башко - Дегтярьов, Коренчук (А)

- Кузьмик - Слиш (К), Ісаєнко - Ігнатенко, Чернишенко - Гніденко (А) -

Кірющенков, Романенко - Варивода, Луговий - Карпенко - Янішевський,

Савицький - Коваленя, Чорний - Гриценко - Бойків.

Шайби: 0:1 Чорний (Бойков), 2:59, 1:1 Благой (Нікіфоров, Кугут), 28:52, 1:2 Кузьмик (Слиш, Коренчук), 33:03, 2:2 Благой (Побєдоносцев), 59:42-біл. 3:2 Толстушко (Буценко) 62:30

Матч в Дружківці між лідерами чемпіонату УХЛ став окрасою не тільки 15 туру, а й всієї небагатої історії нової ліги. Про це повідомляє прес-слуба клубу.

У першому періоді обидві команди показали гострий комбінаційний хокей, але небезпечні моменти частіше виникали біля воріт господарів, що вже на 3-ій хвилині принесло результат - після кидка 17-річного Дмитра Чорного кременчужани відкрили рахунок. Гості ще часто були близькі до успіху, але «Донбас» виручав то Царегородцев, то поперечина.

Після перерви донеччани відігралися на екваторі матчу після скупчення гравців біля воріт Едуарда Захарченко, де спритнішим за всіх виявився Роман Благой. Але не минуло трохи більше трьох хвилин і Сергій Кузьмик знову вивів гостей вперед.

«Кременчук» часто віддалявся в спірних моментах, що в підсумку принесло донеччанам результат, після того як був вилучений до кінця матчу воротар Едуард Захзачрченко, а його місце в воротах зайняв молодий 17-річний Микита Петленко. За 18-секунд до фінальної сирени рахунок зрівняв знову Роман Благой.

В овертаймі на 3 хвилині Всеволод Толстушко приніс перемогу господарям.

Кременчужани програли, але набрали один бал і дозволили «Донбасу» наздогнати себе в турнірній таблиці - у обох команд по 30 очок. Але донеччани вийшли на перше місце з-за кращого показника в особистих зустрічах.

Зазначимо, що після поразки у Кременчуці "генерали" змінили головного тренера. Вадим Шахрайчук і Костянтин Симчук залишають команду за обопільною домовленістю з керівництвом клубу. Однією з причин розставання з тренерським штабом може бути складне фінансове становище команди.

Новим головним тренером «Дженералз» став відомий український фахівець Олександр Сеуканд. У минулому сезоні він очолював столичний клуб «Крижинка-Компаньйон». Більшу частину кар'єри Олександр Юрійович провів на чолі столичного «Сокола», в різний час очолював збірну України або входив в її тренерський штаб. Крім численних чемпіонських титулів здобутих з «Соколом», Сеуканд приводив до чемпіонства і київський «Компаньон».

Наступний матч "Кременчук" зіграє вдома з "Кривбасом". Матч розпочнеться 3 листопада о 18.45.