Кременчужани можуть вивчати польську мову безкоштовно онлайн

23.11.2016, 06:30 Просмотров: 4 469

Кременчужани можуть вивчати польську мову безкоштовно онлайн

Безкоштовні курси розраховані як для початківців так і для тих, хто знає мову на середньому рівні

Безкоштовні онлайн курси вивчення польської розрахований як для початківців так і для знавців мови на середньому рівні.

 

Платформа www.polskijazyk.pl дає можливість безкоштовно вивчати польську мову онлайн на рівнях від А1 (початківець) до B2 (вище середнього). Крім вивчення мови, користувачі можуть дізнатися історію й культуру сучасної Польщі.

 

Кожен з рівнів складається з тематичних уроків, в яких використовується 12 різних видів інтерактивних завдань і вправ. Учасники онлайн-курсів матимуть змогу прослухати понад 1000 подкастів і аудіофайлів. Також надається можливість використання дидактичних матеріалів – граматичні таблиці можна зберігати собі на комп'ютер, роздруковувати та використовувати окремо від платформи. Після закінчення курсів користувач складає мовний іспит на отримання сертифікату.

 

Унікальність платформи в тому, що вона створена спеціально для людей, які говорять українською чи російською мовою, з урахуванням всіх мовних особливостей.

 

На думку авторів проекту, мовна платформа допоможе українцям краще пізнати власну мову, познайомитися з польською культурою, а також буде корисна молодим людям, які збираються вчитися або працювати в Польщі.

 

Платформа розроблена Фондом «Вікно на Схід» в рамках проекту «Пізнай польський, пізнай Польщу» завдяки сприянню Міністерства Закордонних Справ Республіка Польща в рамках конкурсу проектів «Співпраця в галузі публічної дипломатії – 2016».

 

ВИВЧАТИ ПОЛЬСЬКУ ПРЯМО ЗАРАЗ

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх