Кременчуцькі «слони» поступаються у виїзних іграх

16.10.2016, 18:18 Переглядів: 3 757

Кременчуцький баскетбольний клуб зазнав четвертої поразки

16 жовтня баскетбольний клуб "Кремінь" поступився у Миколаєві. За рівної гри, господарям вдалось вирвати перемогу у заключній чверті.

МБК "Миколаїв" - "Кремінь" 87:78 (17:13, 25:25, 23:23, 22:17)

"Миколаїв": Кушніров 23+16 підбирань, Горбатюк 11, Мусієнко 12, Онуфрієв 11

"Кремінь": Вудсон 16, Шостуха 15, Тіщенко 13 + 10 підбирань, Луговцов 13

Як повідомляє прес-служба федерації баскетболу, завдяки відмінному відсотку влучань, результативному виходу з лавки Мусієнка та вже звичній результативній грі Кушнірова миколаївці утримували перевагу рахунку в першій частині гри. Хоча варто відзначити, що відрив команди Сергія Кірлана жодного разу не досягав двозначного показника. Гості, в свою чергу, не дозволяли "корабелам" піти у відрив завдяки активній грі в атаці Вудсона і активному Тищенку, чиє протистояння з Кушніровим стало однією з ключових дуелей цього матчу.

Після великої перерви гостям вдався супер-відрізок: гравці "Кременя" відвантажили чотири поспіль триочкових в кільце господарів, зумівши не тільки повернутися в гру, а й вийти вперед. Проте провал у другій частині третього періоду, під час якої команда Сагая практично нічого не набрала в атаці, дозволив "Миколаєву" надолужити згаяне. Протримавшись ще півчверті, на заключний вирішальний відрізок кременчуцький клуб не вистачило. "Миколаїв" зробив визначний в цьому матчі ривок, та забезпечивши собі двозначну перевагу, довів непростий матч до перемоги.

Післяматчеві коментарі тренерів та гравців

Напередодні, 14 жовтня "Кремінь" програв "Кривбасу" з рахунком 60:92.

“Кривбас” – “Кремінь” – 92:60 (22:15, 21:16, 27:13, 22:16)

“Кривбас”: Бояркін – 21 очко, 3 передачі, 4 перехоплення

“Кремінь”: Балашов – 16 очок, 1 підбирання, 2 перехоплення

Господарі вже на початку гри позначили серйозність своїх намірів. Попов та Бояркін триочковими відкрили рахунок, а перший згодом довів стартовий ривок до 8:0. По ходу чверті гостям вдалося навіть скоротити відставання до одного очка. Та все ж господарі без надзусиль довели чверть на свою користь.

Упродовж всього ігрового часу хід боротьби не змінювався. “Кривбас” впевнено збільшував перевагу. До перерви господарі мали вже 12 очок переваги. А заключна чверть проходила за 30-очкової переваги криворіжців.

Закінчили поєдинок господарі також триочковими. На останніх секундах Бояркін та Мальчевський практично безперешкодно розстрілювали кільце гостей. Жодних підстав говорити про інтригу на майданчику вже не було.

20 жовтня о 19.00 "Кремінь" повернеться на домашній майданчик, де прийматиме київський "Будівельник". А 22 жовтня о 15.00 вдома прийме "Черкаські мавпи".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: ФБУ