7 заяв замість 15. Які зміни вступу до вишів у 2017 році

11.10.2016, 13:33 Просмотров: 1 989 Комментариев: 1

7 заяв замість 15. Які зміни вступу до вишів у 2017 році

Міносвіти змінює правила вступу до вишів

У 2017 році вступник подаватиме 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності. Раніше можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ. Про це наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання робочої групи з доопрацювання умов прийому у ВНЗ.

 

Таким чином відбудеться скорочення кількості заяв у порівнянні з минулорічною вступною кампанією.

 

- 7 заяв нададуть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів", – про результати анкетування студентів університету з цього питання розповів проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров.

 

Вступ до вишів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

 

Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО - обиратиме університет. Одним з них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам ВНЗ.

 

У 2017 році вступники із Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачено для пільгових категорій – інвалідів, дітей сиріт, учасників АТО.

 

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18 годин 25 липня.

 

Прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18 годин 26 липня. Вступні конкурси пройдуть з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.

 

Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії будуть зараховані до 28 серпня.

 

Дати у відео можуть не відповідати цьогорічним

Теги:

Комментарии: 1

877
12 октября 2016 00:12

особливості вступу передбачено для пільгових категорій – інвалідів, дітей сиріт, учасників АТО
Все эти особенности сводятся к тому, что эти люди 100% зачисляются в очень уважают чужой труд и риск людей из АТО(если он действительно был).
Но в реалиях надо создавать равные условия для всех.
На этих особенных очень часто спекулируют.А за вступление раньше брали хорошие взятки.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх