Дві українські стрічки змагатимуться за «Оскар»

9.10.2016, 11:05 Просмотров: 1 565

Дві українські стрічки змагатимуться за «Оскар»

Картина «Українські шерифи» побореться за статуетку у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою», а на звання «Найкращого документального фільму» претендує стрічка «Майже святий»

Одразу два українських фільми позмагаються за статуетку Американської кіноакадеміїї - це стрічки «Українські шерифи» та «Майже святий». Церемонія відбудеться наприкінці лютого наступного року.

 

У номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» нашу країну представлятиме картина «Українські шерифи», а стрічка «Майже святий» побореться за нагороду як «Найкращий документальний фільм».

 

 

«Майже святий» — картина американського режисера Стіва Гувера, знята у копродукції України та США, про активіста і громадського діяча, який робить все можливе у зламаній системі. Фільм розповідає про маріупольського священника Геннадія Мохненка, який силоміць забирає з вулиць підлітків-наркоманів до себе у притулок, що отримав назву «Республіка Пілігрим». Центральною темою фільму стали жорсткі методи виховання священника - вони розділили суспільство на тих, хто підтримує роботу Мохненка й тих, хто вважає його самозванцем, що рятує людей проти їх волі.

 

 

«Українські шерифи» — документальний фільм, знятий Романом Бондарчуком у копродукції України, Латвії та Німеччини. Фільм розповідає про жителів села Старої Збур'ївки Херсонської області, зокрема про двох чоловіків, які взяли на себе функції охорони громадського порядку.

Віктор і Володя суміщають обов'язки міліціонерів і соціальних працівників: вгамовують сімейні сварки, присікають бійки між сусідами, шукають потопельників тощо — тобто займаються усім, окрім кримінальних злочинів. Однак після того, як починається війна, настрій у жителів села змінюється.

Автор: Руслана Горгола Источник фото: mria.zp.ua
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх