Побажання миру з різних куточків материка «оселились» у школі №10

4.10.2016, 13:32 Просмотров: 1 604

Побажання миру з різних куточків материка «оселились» у школі №10

«Кременчуцький ТелеграфЪ» передав прапор України, подарований місту кременчуцьким мандрівником Олександром Красієм, спеціалізованій школі №10

«Кременчуцький ТелеграфЪ» передав прапор України, підписаний мешканцями різних країн, спеціалізованій школі №10.

 

Цей прапор дістався нам від кременчужанина Олександра Красія, що нині мешкає у Китаї. Олександр багато подорожував і прапор подорожував разом з ним. Подорожніх, що траплялися Сашку у мандрах, хлопець просив написати на прапорі побажання миру Україні на своїй рідній мові.

 

Зі слів мандрівника, свої підписи лишили громадяни Китаю, Лаосу, Таїланду, Австрії, Німеччини, Швеції, Англії, Польщі.

 

Олександр хотів передати прапор місту, але не визначився як це зробити, тому передав його нам. а ми, у свою чергу, передали прапор спеціалізованій школі 3 10, оскільки вона спеціалізується на поглибленому вивченні іноземних мов. Також у школі працює «Євроклуб», організовують учнівські поїздки до Польщі, Німеччини, Великобританії та приймають закордонні делегації.

 

Побажання миру з різних куточків материка «оселились» у школі №10

 

- Ми не одразу знайшли йому гідне місце, - розповіла «Телеграфу» у телефонній розмові голова «Євроклуба» та вчитель ЗОШ №10 Олена Головня. - Спочатку він висів на першому поверсі, а тепер - на другому, поруч з учительською.

 

Нагадаємо, що «ТелеграфЪ» уже писав про Олександра, коли той, разом із Богданом Вільховим на зимові свята вирушили у велосипедну подорож країнами Південно-Східної Азії.

Автор: Руслана Горгола Фото: Ростислав Богданов
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх