Український дует Дмитро Янчук з Горішніх Плавнів та Тарас Міщук з Рівненської області стали бронзовими призерами у змаганнях каное-двійок на 1000 м на Олімпіаді.

 

Наші спортсмени на останніх 500 метрах додали швидкості й вийшли на третє місце. Хлопці фінішували з результатом 3:45.94 с. Золоту нагороду вибороли німці, а срібна нагорода у бразильців.

 

«Важко йти проти вітру, коли легкий», - бронзовий призер Олімпіади з Горішніх Плавнів

 

Бронзові призери з веслування на байдарках і каное Дмитро Янчук та Тарас Міщук прокоментували свій виступ прес-службі Національного олімпійського комітету України:

 

– Сьогодні був сильний зустрічний вітер, ми легкі, нам важко йти проти вітру. Наша тактика була звичайна – додавати на другій половині дистанції, – кажуть хлопці.

 

Спортсмени додають: «Медаллю задоволені, не дарма проробили таку велику роботу. Юра Чебан надихнув нас своєю перемогою, хочеться повторювати його досягнення. Юра став нашим головним мотиватором. Це наша перша Олімпіада, дуже складним моментом було зібратися проти таких іменитих суперників і гарно виступити».

 

«Ми тут з 5 серпня й кожен раз, коли думали про самі змагання, з’являлося дуже велике хвилювання. А Юра нас так надихнув, що хвилювання зникло. Вийшли і в попередніх змаганнях, і сьогодні в бойовому настрої – зробили свою справу. Звичайно, ми мріяли про медаль, як кожний спортсмен. Був надзвичайно складний відбір. Всі суперники сильні і кожен мріє про медаль. Це – вершина нашої кар’єри, яка тільки починається. Ми дуже задоволені, неймовірна кількість емоцій!», – зізнаються вони.

 

«Важко йти проти вітру, коли легкий», - бронзовий призер Олімпіади з Горішніх Плавнів

facebook x telegram whatsapp viber