Сьогодні, 29 березня, на черговій сессії міської ради чотири жінки-депутати прийшли у червоному одязі.
Червону «класику жанру» обрали заступник міського голови Усанова Ольга та члени «Поруч» Зінаїда Проценко і Олена Мосієнко.
Зінаїда Проценко

Олена Мосієнко

Ольга Усанова
У червоному, вже традиційно, прийшла і пані Піддубна. Депутат дуже часто з’являється на сесію у вбранні цього кольору.
Появу інших жінок-депутатів та віце-мера в червоному одязі Оксана Піддубна прокоментувала так: «Мені дуже приємно бачити представників «Поруч» і віце-мерів в червоному. Якщо вже носите мій улюблений колір, то і принципи мої приймайте».
Піддубна у червоному на сесіях:

29.03.2016

24.11.2015

22.12.2015