Баскетбольний клуб “Кремінь” впевнено перемагає харків'ян

30.01.2016, 07:34 Переглядів: 3 250

Кременчуцький клуб без проблем обіграв "Харків"

29 січня баскетбольний клуб «Кремінь» упевнено обіграв сусіда по турнірній таблиці «Харків». Завдяки потужно проведеній першій половині підопічні Ігоря Чигринова святкували ефектну перемогу з рахунком 101-83. Нагадаємо, у першому колі зустрічі «Кремінь» на виїзді здобув перемогу з перевагою у 18 очок.

Ключовою у матчі стала дебютна десятихвилинка. За підсумками якої господарі повели +21. Перша половина взагалі завершилася з комфортною для підопічних Ігоря Чигринова різницею (62-37). Обидві команди мало боролися на щитах, зате реалізації баскетболістів «Кременя» з гри можна було тільки позаздрити (за майже однакової із суперником кількості спроб вони реалізували вдвічі більше кидків – 16/18 двоочкових і 6/12 триочкових), що в підсумку і забезпечило їм успіх. Головним героєм першої половини став Крістіан Луговцов, на рахунку якого 17 очок.

Після великої перерви гості спробували ліквідувати відставання за рахунок дальніх кидків, проте кременчуцька команда впевнено тримала суперника на безпечній відстані, грамотно використовуючи здобутий гандикап. До заключного періоду «Кремінь» підійшов, лідируючи 82-59, а протягом наступних десяти хвилин зумів втримати перевагу, навіть незважаючи на те, що у снайперів команди збився приціл.

Відео матчу

“Кремінь” – “Харків” 101:83 (38:17, 24:20, 20:22, 19:14)

Найкращими гравцями в складі «Кременя», крім Луговцова, стали Олександр Тищенко (17 очок), Ярослав Скрипець (15 очок), Богдан Ясиненко (12 очок + 7 підбирань) і Роб Вудсон (12 очок + 7 передач + 6 підбирань). Не можна не відзначити й 10 передач Ернесто Ткачука.

Ростислав Кривич приніс «Харкову» 19 очок. На рахунку Юрія Зозулі 13 очок, Ігоря Кривича – 12 очок, Романа Белокопитоваса – 11 очок.