Хокейний клуб "Кременчук" впевнено переміг "Дженералз"

26.09.2015, 08:54 Переглядів: 2 298

У першому протистоянні кременчуцька команда здолала "генералів"

У центральному матчі зустрілися бронзовий та срібний призери попереднього чемпіонату – «Дженералз» та ХК «Кременчук».

Першу половину зустрічі кременчуцька команда провела у воріт екс-голкіпера "Кременчука" Едуарда Захарченка. Закинутих шайб вболівальникам, яких було близько 3 тисяч, довелося чекати майже 30 хвилин. У другому періоді після подачі Владислава Лугового рахунок відкрив Севастьян Карпенко. За 4 хвилини після кидка капітана Володимира Романенка Севастьян подвоїв рахунок.

Наприкінці зустрічі команди обмінялися закинутими шайбами, втім на підсумок гри це не вплинуло.

«Дженералз» – ХК «Кременчук» – 1:3 (0:0; 0:2; 1:1)

Судді: М. Урда, О. Батєзатов, О. Серебряков

Дженералз: Захарченко (до 58:27). Васильєв – Толкунов, Ден. Ісаєнко – Татаренко, Афанасьєв – Мельников, Вл. Андреєв. Кіча – Гніденко – Слюсар, Савченко – Шаманський – Секірко, Мадера – Алексюк – Безуглий, І. Дворник – Коляда – А. Дворник.

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Костюк – Янішевський, Підгурський – Т. Гриценко – Лисак.

Голи: 0:1. Карпенко (Петранговський, Луговий, 33:17 – більш.), 0:2. Карпенко (В. Романенко, 37:26 – більш.), 1:2. Гніденко (Татаренко, Кіча, 51:40), 1:3. Петранговський (Карпенко, 51:54).

Нагадаємо, у столичному дербі Рапід переміг Крижинку-Компаньйон 4:2 (1:1, 1:1, 2:0).

Сьогодні "Дженералз" спробує взяти реванш за поразку. Початок другого матчу о 19:00. Текстова трансляція на сайті федерації хокею. Відеотрансляція на ХЕЛ ТВ.