Кременчуцький боксер Віталій Покуляк бронзовий призер турніру братів Кличко

3.09.2015, 12:47 Переглядів: 1 314

Збірна України посіла перше командне місце на міжнародному турнірі

У Бердичеві (Житомирська область) пройшов міжнародний турнір серед молоді на призи братів Кличків. Участь у цьогорічному турнірі приймають боксери з восьми країн: Вірменії, Ізраїлю, Дагестану, Латвії, Литви, Молдови, Казахстану, Азербайджану та України.

Кременчужанин Віталій Покуляк, у ваговій категорії понад 91 кг програв півфінальний бій Евандерсу Сернасу (Латвія). Тут всі троє із п'яти суддів надали перевагу боксеру з Латвії (3:0). Віталій Покуляк став бронзовим призером міжнародного турніру, який входить до офіційного календаря АІБА (Міжнародної аматорської асоціації боксу).

У підсумковому рейтингу змагань перше загальнокомандне місце посіла збірна України, в активі якої 23 нагороди: 7 золотих, 6 срібних та 10 бронзових. На другому місці - Вірменія (6 нагород). Заключне третє місце залишилось за представниками Литви, в активі яких чотири медалі.

Нагадаємо, місяць назад кременчуцький боксер Віталій Покуляк також завоював "бронзу" міжнародного турніру. У Костанай (Казахстан) відбувся турнірприсвячений пам'яті віце-президентів Костанайської обласної федерації боксу Орала і Коргана Айтенових.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФБУ