«Кремінь» поразкою завершив сезон

4.06.2015, 11:36 Переглядів: 2 151

Поєдинок з ФК «Шахтар-3» з турнірної точки зору не мав для кременчужан жодного значення

3 червня в с. Копили на УТБ ФК «Полтава» кременчужани поступилися в заключному матчі сезону донецькому клубу «Шахтар-3» з рахунком 2:1.

Активну гру розпочали гості та вже на 15 хвилині гравець «Кременя» Євген Апришко отримав перший «гірчичник». На прикінці першого тайму Апришко за зрив контратаки суперника отримав червону картку та залишив команду в меншості.

У другому таймі господарі вийшли вперед, але «синьо-білі» одразу ж після того, як розіграли м'яч в центрі поля зрівняли рахунок. Дмитро Волошин головою замкнувши передачу пробив у ближню стійку воріт. За хвилину Акулінін забив переможний м'яч у ворота «Кременя». Підопічні Сергія Свистуна мали шанс відігратися, але Сергій Стебловський при виконанні стандарту зі штрафного попав у «стінку», а Сергій Ченбай на добиванні віддав м'яч прямо воротарю «гірників».

Поєдинок з «гірниками» з турнірної точки зору для кременчуцької команди не мала жодного значення. Тому втрата 3 очок залишила «Кремінь» на 3 місці та дає можливість готуватися до першого матчу плей-офф.

7 червня о 18:00 «Кремінь» в Миколаєві зіграє матч з «Миколаєвим» за вихід в першу лігу, а 11 червня матч-відповідь у Кременчуці.

«Гірники» перемогою завершили сезон, та припинили участь у другій лізі. Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів про розформування команди, повідомляє football.ua.

«Ми не бачимо спортивної складової, яка б надавала зміст існуванню цієї команди. На сьогоднішній день наш дубль, команда U-21, і юнацький склад U-19 повністю заміщають команду другої ліги. З тієї пори, коли був впроваджений турнір U-19, доцільності існування ще й друголігового складу ми не бачимо. Тому цей сезон - останній для «Шахтаря-3», ми припиняємо існування цієї команди і сконцентруємося на турнірах U-21 і U-19. По-перше, ці турніри вже придбали серйозну важливість, по-друге, у нас не вистачить гравців, щоб навіть кількісно задовольнити запити ще й «Шахтаря-3», - йдеться в повідомленні.

«Шахтар-3» (Донецьк) - «Кремінь» (Кременчук) 2:1

Голи: Волошин 63 '- Ковалець 62' Акулінін 64'

«Шахтар-3»: Трещейко, Череда, Йоша (к), Аксьонов (Віксіч 21'), Стефлюк, Кольцов, Іванов (Коверник 79'), Янко, Акулінін (Садоха 90'), Ковалець (Любко 85'), Олійник (Костенко 62').

Запасні: Гуридов, Любко, Капелян.

Головний тренер - Валерій Рудаков

«Кремінь»: Олійник, Кунєв (Пасічніченко 61'), Логінов, Волошин (Алексанов 70'), Іванов (Черній 46'), Собко, Курелех (Стебловський 65'), Борзенко (к), Ченбай, Саркісян (Павлик 55'), Апришко.

Запасні: Онопко, Дугіенко.