Кременчужани виграли I етап Чемпіонату України з автокросу

18.05.2015, 10:00 Переглядів: 1 246

Кременчужани  виграли  I етап Чемпіонату України з автокросу

Костянтин Бородавченко, Євген Чернявський та Владислав Середенко взяли участь у всеукраїнських змаганнях

10-11 травня на трасі "Черкаська Лозова" під Харковом пройшов Е етап Чемпіонату України з автокросу на легкових автомобілях "ХАДО Максимум", повідомляє proformula.ua.

У змаганнях брали участь понад 30 спортсменів з Кременчука, Харківа, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Донецька, Полтави, Кіровограда, Мелітополя, Маріуполя, Олександрії, Жовтих Вод, Сніжного, Пісочина та Старого Мерчика.

Кременчуцька команда "NTS Кремінь" на I етап Чемпіонату України з автокросу представляли: Костянтин Бородавченко, Євген Чернявський, Владислав Середенко.

1 місце - посів лідер автокросу 2012-2014 років кременчужанин Костянтин Бородавченко. Спортсмен змагався у 8 класі й приїхав до фінішу першим. Євген Чернявський у класі 7-Н зайняв 1 місце, а Владислав Середенко фінішував другим у класі 7-А .

У підсумку кременчужани зайняли перше місце в командному заліку.

Перший день змагань передбачав тренувальні та кваліфікаційні заїзди, а також один фінальний, а в другій - ще два, що залишилися. При цьому в підсумкових результатах зараховувалися тільки два кращих фініша з трьох, що дозволяє нівелювати вплив будь-яких випадковостей - начебто технічного сходу чи аварії.

6 червня в Дніпропетровську відбудеться наступний етап змагань з автокросу.