"Дніпро" подарував Україні надію на фінал Ліги Європи

8.05.2015, 00:56 Переглядів: 1 913

Кременчужанин Роман Безус зіграв внічию з Наполі

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи "Дніпро" залишив собі шанс на фінал після надважкого виїзного матчу проти "Наполі". Гра завершилася з рахунком 1:1.

Дніпряни втримали натиск суперника у першому таймі, відбиваючи навали неаполітанців. По перерві пропустили неприємний гол після стандарту - Давид Лопес вистрибнув вище всіх і головою відправив м'яч у сітку.

Пізніше Кальєхон пробачив дніпрян, пробивши із забійної позиції повз ворота. Потім ще Ігуаїн тероризував Бойка, Денис вийшов переможцем.

А на 81-й хвилині біля воріт італійців кременчужанин Роман Безус намагався пробити через себе, але мяч пролетів повз до Євгена Селезньова, який буквально хвилину тому вийшов на заміну та замкнув передачу від Артема Федецького.

Норвезький рефері Свейн Моен зарахував гол, хоча на повторі видно, що забитий він із офсайду.

До кінця гри підопічні Мирона Маркевича встояли, відмучились і тепер мають перевагу у виді виїзного голу перед матчем 14 травня у Києві.

Севілья - Фіорентина - 3:0