Вільна боротьба. Кременчужанин Максим Лю завоював «бронзу»

23.02.2015, 11:01 Переглядів: 1 249

Максим Лю завоював «бронзу» престижного всеукраїнського турніру з вільної боротьби

21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір серед кадетів імені дворазового Олімпійського чемпіона - Олександра Колчинського. Змагання зібрали близько 170 юних класиків з Київської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Вінницької та Закарпатської областей. Підлітки показали хорошу боротьбу і згадали великого українського богатиря.

Кременчужанин Максим Лю виступав у ваговій категорії до 54 кг і зміг стати бронзовим призером у ваговій категорії, в якій переміг Іван Черкас (Київська обл.). Нагороди переможцям та призерам Меморіалу Колчинського вручали інші видатні борці України: Іван Богдан — олімпійський чемпіон 1960 року у Римі, В’ячеслав Олійник — олімпійський чемпіон 1996 року в Атланті, Жан Беленюк — призер чемпіонату світу, чемпіон Європи.

Автор: Альона Душенко