Із російського полону повернувся військовослужбовець із Кременчука. Разом із ним звільнили ще двох захисників із Полтавщини — вони родом із Полтави та Миргородського району. Про це повідомили у пресслужбі Полтавського обласного теритооіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Загалом на рідну землю сьогодні ступили ще 103 військових. Серед них — бійці Збройних сил України, зокрема Сил територіальної оборони та Військово-морських сил, а також Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Звільнені військові обороняли Україну на Донецькому, Луганському, Херсонському, Харківському, Сумському та Запорізькому напрямках. Серед тих, хто повернувся додому, є оборонці Маріуполя.

Наймолодшому з них 26 років, найстаршому — 59. Також серед повернутих є тяжкопоранені та тяжкохворі захисники.

За даними ТЦК, від початку повномасштабного вторгнення Україні вдалося повернути з полону 9 716 людей.

Нагадаємо, 26 червня під час обміну з російського полону повернувся зв’язківець із Полтавщини Василь Малильо. Він провів у неволі понад чотири роки.

Також 24 квітня з російського полону повернулися 13 захисників із Полтавщини, за попередніми даними, шестеро з них — із Кременчуцького району.

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *