Прощання з Героєм Юрієм Дудкою (доповнено)

10.04.2015, 13:30 Просмотров: 8 068 Комментариев: 3

Прощання з Героєм Юрієм Дудкою

10 квітня кременчужани на площі Незалежності прощалися із загиблим земляком

Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою Прощання з Героєм Юрієм Дудкою

Фото: Ростислав Богданов

10 квітня на площі Незалежності близько 1000 кременчужан прощалися з 34-річним Юрієм Дудкою, бійцем 93-ї окремої механізованої бригади, який загинув в серпні минулого року.

 

Спочатку Юрій був похований у Дніпропетровську на Алеї Героїв. Ідентифікувати його вдалося нещодавно. Близькі вирішили перепоховати Юрія поруч з молодшим братом Володимиром, який після артилерійського обстрілу 3 вересня біля Старобільського загинув від отриманих ран та опіків.

 

Прощання з Героєм Юрієм Дудкою

 

Народився Юрій Дудка 1980 року в с. Хоминці Роменського району Сумської області. 

1999 року здобув професію машиніста автомобільного крану.

Після служби в армії працював у службі державної охорони.

З 2001 року працював у Кременчуці на сталеливарному заводі водієм, а

з 2013 року на Крюківському вагонобудівному заводі водієм автокрану.

 

З початком військової агресії звернувся до кременчуцького військкомату з бажанням захищати Україну, звідти був направлений в селище Черкаське Дніпропетровської області, де підписав контракт і в складі 93-ї механізованої бригади відправився в зону бойових дій.

 

З серпня 2014 року охороняли селище Грабське під Іловайськом. 29 серпня бійці проривалися через Іловайський котел, в селі Червоносельське Донецької області він брав участь у своєму останньому бою.

 

Попрощатися з Героєм прийшли рідні, бойові побратими, студенти та учні Кременчука, а також представники влади.

 

- 29 серпня потрапили в Іловайський котел, коли пройшов обстріл колони, Юра з бойовим побратимом пішли міняти пробите колесо, після цього я більше його не бачив, - розповів бойовий побратим Сергій.

 

Як розповідають бойові побратими та директор Крюківського вагонобудівного заводу Герман Герцен, Юрій завжди посміхався, був добрим, справедливим, для друзів віддавав останнє. У Юрія залишилося дві доньки, яких він дуже любив.

 

Близько 20 машин автоколоною провели Юрія Дудку до кордону Кременчука, а далі тіло повезли до рідного села Хоминці Сумської області, де поховають поруч з братом Володимиром поруч на батьківській землі, яку вони захищали з честю.

 

Як раніше писав "ТелеграфЪ", напередодні 9 квітня у Кременчук привезли тіло кременчужанина Юрія Дудки. Десятки машин з національною символікою зустрічали бійця і супроводжували його до Першої міськлікарні. Коли колона проїжджала Раківкою, виходили люди з прапорами, кричали "Слава Україні" і "Герої не вмирають!", деякі не стримували сліз, бабусі стояли на колінах і плакали.

 

Нагадаємо, що кременчужанини Олексій Борищак та Олексій Древаль також бійці 93-ї механізованої бригади, загинули в Іловайському котлі в серпні минулого року.

Теги:

Комментарии: 3

244
10 апреля 2015 16:58

Новый фотокориспондент просто прелесть 5+ за работу!

0
0
10 апреля 2015 18:59

Я все понимаю герой, но то зачем детей гонять со школ на похороны.

0
0
10 апреля 2015 19:32

Каггуцуги

Вы сами ответили на свой вопрос. Потому что Герой.

+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх