Кременчужани не зможуть придбати квитки на потяги на дати після 9 грудня

8.11.2018, 17:02 Просмотров: 6 822 Комментариев: 2

 

Ще не сформували новий графік руху

На сайті Укрзалізниці є інформація, що продаж квитків на дати після 9 грудня тимчасово обмежили.


Такі труднощі з купівлею квитків пов’язані з тим, що Укрзалізниця вносить деякі зміни до графіків руху пасажирських та приміських поїздів. Це відбувається через проведення будівельних та підготовчих робіт до початку запуску руху швидкісних поїздів Київ – аеропорт «Бориспіль».


Тож продаж квитків на поїзди далекого сполучення, які відправлятимуться після 9 грудня 2018 року, тимчасово не здійснюється.


 


«ТелеграфЪ» перевірив через онлан-сервіс booking.uz.gov.ua, чи можна придбати квиток на 10 грудня 2018 року, наприклад, з Кременчука до Києва.


 

Зокрема на 8 грудня квитки ще є. На 9 грудня квитків на прямі потяги немає, проте є з пересадкою. Вже на 10 грудня купити квитки ані прямі, ані з пересадкою, можливості немає.


 


Також «ТелеграфЪ» зателефонував у довідку Укрзалізниці та поцікавився, чому немає можливості придбати квитки з Кременчука до Києва, наприклад, на 13 грудня. Нам повідомили, що ще не сформований новий графік. На запитання, коли графік сформують та з’явиться можливість знову купувати квитки через онлайн-сервіс, операторка точної дати не назвала. Сказала лише слідкувати за новинами на сайті.

Комментарии: 2

130
9 ноября 2018 09:45

Мдаа.Це Эвропа,поезд идёт 5 часов..278км..И при этом стартует в 12 ночи?Такое ощущение что для быдла придумали.В 12 выехал и что там в 5 утра делать?Спать на вокзале?


+5
45
13 ноября 2018 11:47

Цитата: Unknown

Мдаа.Це Эвропа,поезд идёт 5 часов..278км..И при этом стартует в 12 ночи?Такое ощущение что для быдла придумали.В 12 выехал и что там в 5 утра делать?Спать на вокзале?

К чему этот сарказм про Европу??? Маршрут поезда более 400 км... Он же не по Днепру плывёт.

И не всем же спать на вокзалах... Многие на работу в Киев ездят...


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх