Кременчужанам презентували детальний план мікрорайону «Озерний»

20.01.2017, 11:02 Просмотров: 4 219 Комментариев: 8

Кременчужанам презентували детальний план мікрорайону «Озерний»

План забудови мікрорайону передбачає два дитячих садочки та школи, торговий центр, багатоповерхівки та 458 приватних будинків

На засіданні робочої групи кременчужанам презентували детальний план забудови мікрорайону “Озерний”. Як повідомляє прес-служба міської ради, фахівці державного підприємства “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” розповіли про детальний план забудови мікрорайону.

Як зазначив заступник міського голови Дмитро Кравченко, Генеральним планом Кременчука 2007 року земельна ділянка мікрорайону “Озерний” передбачалася під багатоповерхову забудову. Однак, зважаючи на актуальність питання щодо забезпечення учасників бойових дій земельними ділянками та решту об’єктивних причин, міська влада вирішила внести зміни до Генерального плану.

В останніх обговореннях щодо розбудови мікрорайону “Озерний” зменшилася кількість земельних ділянок для АТОвців. Як повідомили “Телеграфу” в управлінні містобудування та архітектури це відбулося за рахунок додавання транспортних розв'язок та соціальних об'єктів (дитячі садочки, школи).

Генеральний план та внесення змін до плану забудови мікрорайону “Озерний”

Кременчужанам презентували детальний план мікрорайону «Озерний»Кременчужанам презентували детальний план мікрорайону «Озерний»

Головний архітектор науково-дослідного інституту Ганна Алікова зазначила, що на сьогодні загальна площа території «Озерного» становить 86,3 гектара.

Детальний план передбачає:
- 7 га на багатоповерхову забудову
- 35 га котеджна забудова з вулицями та проїздами
- 12, 2 га під меморіальний комплекс єврейських захоронень
- 1 га на блоковану забудову (таунхауз)
- 11 га рекреаційна зона (озеленення та озеро)
- 5 га на об’єкти обслуговування (школу, 2 дитячі садки, торговельний центр, тощо)
- 3,1 га на магістральну дорогу
- 0,5 га на решту озеленення.

Передбачається, що на території під котеджну забудову зведуть 458 приватних садиб. У житловому масиві проживатиме понад 5 тисяч жителів.

Заступник міського голови Дмитро Кравченко наголосив, що даний варіант плану найбільш оптимальний, оскільки у порівнянні з іншими, в ньому передбачена найбільша кількість земельних ділянок під індивідуальну забудову для учасників бойових дій.

Мікрорайон має як недоліки, так і переваги. Серед недоліків, за словами Кравченка, важкий рельєф. Тому перша черга інженерної підготовки території коштуватиме місту не менше 5 млн. гривень.

У рамках обговорення надійшли пропозиції щодо збільшення кількості земельних ділянок під приватну забудову. На що архітектор науково-дослідного інституту Анна Алікова відповіла, що всі розрахунки по мікрорайону проводилися відповідно до державних містобудівних норм.

В останніх обговореннях зменшилася кількість земельних ділянок для АТОвців. Як повідомили “Телеграфу” в управлінні містобудування та архітектури, це відбулося за рахунок додавання транспортних розв'язок та соціальних об'єктів (дитячі садочки, школи).

 Детальніше з планом території мікрорайону “Озерний” можна ознайомитися на сайті Кременчуцької міської ради, а також в управлінні містобудування та архітектури. Пропозиції громадськості щодо внесення змін до нього прийматимуться до 12 лютого 2017 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219. Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил. Після розгляду можливих пропозицій та проходження всіх процедурних питань його затверджуватимуть на сесії Кременчуцької міської ради.

Комментарии: 8

27
20 января 2017 12:10

а чей этот “ДІПРОМІСТО”
хто батя?!


0
1 306
20 января 2017 12:26

Цитата: sericon
а чей этот “ДІПРОМІСТО”
хто батя?!

Державний проектний інститут.


0
650
20 января 2017 12:49

"В останніх обговореннях щодо розбудови мікрорайону “Озерний” зменшилася кількість земельних ділянок для АТОвців" - вот для этого всё и делалось, а то куда это годится, вот так просто взять и раздать АТОшникам земельные участки в таком месте. А как же Киевгорстрой-1, который предъявляет претензии городу по этому же микрорайону, как же его оставить без участков?


+1
567
20 января 2017 12:53

Про школу согласен. Но зачем на территори 1 км х 1 км (102,7 га - план застройки), ну пускай 2 км х 2 км и с населением 5000 человек 2 детских садика, если в 278 квартале со всем прилегающим частным сектором до 2016 года вообще не было ни одного?


+3
567
20 января 2017 14:41

Даже меньше - 86,3 га площадь территории "Озерного".


+1
650
20 января 2017 16:14

Надеюсь все помнят сколько строили последний садик в 278 квартале, который в прошлом году сдали? Почти 10 лет и там не было сложного рельефа и с коммуникациями было гораздо лучше, это о перспективах строительства транспортных развязок и социальных объектов в Озёрном, а без них будет "ну никак невозможно распределить участки".....


+1
712
20 января 2017 20:11

А мост новый уже построили?

В городе есть лишние деньги на инфраструктуру Озерного?

Распилят участки и построят продолжение царского села. Вы сильно верите, что АТОшники там получат участки? Кинут, обманут и растопчут. Ну может крутым типаатошникам, мимо АТО проезжающим и дадут, но рядовым Василю и Ивану - фигу.

И зачем новая школа, если есть 2-я? Достроить корпус к существующей, улучшить ее состояние, тем более ее состояние гораздо лучше стало, чем когда мой старший ребенок перешел в эту школу. И здесь нас все устраивает.


+3
3 549
20 января 2017 21:08

Цитата: s2e7r8g
Про школу согласен. Но зачем на территори 1 км х 1 км (102,7 га - план застройки), ну пускай 2 км х 2 км и с населением 5000 человек 2 детских садика, если в 278 квартале со всем прилегающим частным сектором до 2016 года вообще не было ни одного?

 

А что бы потом, незаполняемый садик, передать в собственность водителю "фиолетовой компании" главному киборгу Украины, млять.


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх