Думку кременчужан врахують при поділі мікрорайону «Озерний»

11.01.2017, 15:06 Просмотров: 2 268

Думку кременчужан врахують при поділі мікрорайону «Озерний»

Пропозиції приймають до 12 лютого

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ДИВІТЬСЯ ПО ЛІНКУ

 

При розробленні плану мікрорайону «Озерний» врахують думку кременчужан, про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради. Управління містобудування та архітектури виконкому розпочало розгляд пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території мікрорайону «Озерний».

Пропозиції та зауваження кременчужан приймають з 12 січня по 12 лютого за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

Мета даної роботи – розроблення детального плану території індивідуальної садибної забудови, призначеної для забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО."Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті мерії.

З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00.

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх