Гройсман обіцяє «жорстко карати» всіх…

17.11.2016, 10:23 Просмотров: 5 593 Комментариев: 2

Гройсман обіцяє «жорстко карати» всіх…

Йдеться про надавачів комунальних послуг, які необґрунтовано завищують комунальні рахунки

Учора, 16 листопада, на засіданні КМУ прем'єр-міністр України Володимир Гройсман попередив надавачів житлово-комунальних послуг, що уряд  буде жорстко карати за необґрунтоване завищення цін у платіжках для громадян. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

 

Причиною заяви послугувало те, що багатьом киянам надійшли «захмарні» платіжки за опалення. Прем'єр-міністр Гройсман доручив віце-прем'єру Володимиру Кістіону розібратися із ситуацією.

 

Гройсман заявив, що завищені рахунки «начебто помилка, але якась вона дуже дивна ця помилка». Він назвав цифри у платіжках киян «абсолютно нереальними» і заявив, що «дехто намагається розхитати ситуацію і нагнати істерію». Про «розхитування ситуації» він згадав двічі.

 

«Я би просив, щоби таких помилок з боку надавачів послуг – обленерго, теплоенерго, водоканалів – відносно українських громадян не було. Я вважаю, що треба принести вибачення, з одного боку, а з іншого боку, я попереджаю, що якщо ми будемо бачити, що десь в регіонах такі речі відбуваються, ми будемо дуже жорстко карати штрафними санкціями за ці речі. Я думаю, що тут може бути і питання кримінальної відповідальності за виставлення рахунків за неадекватними цінами. Я попереджаю всіх, що з цим не потрібно гратися і дразнити людей», - цитує прем’єра його прес-служба.

 

Заяви прем’єра мають яскраво виражений політичний характер.  А про причини помилки не було сказано ні слова. Також, судячи з промови прем’єра, він ще навіть не в курсі, що в регіонах з платіжками уже відбувається те саме, що в Києві.

 

 

Причина ж завищених рахунків, за нашою версією, одна й та сама: застосування методики коригування тарифів залежно від температури зовнішнього повітря. Про те, як методика у Кременчуці дивним чином спрацювала на користь «Полтавоблненерго», і чому так сталося, писав «ТелеграфЪ». Ми виявили дуже дивні речі: виявляється, кременчужани – абоненти «Полтаваобленерго» і КП «Теплоенерго» – живуть у різних кліматичних умовах! Принаймні так сформовані тарифи на теплову енергію.

 

 

І якщо уряд, дійсно, хоче ґрунтовно підійти до питання тарифоутворення, слід буде перевірити на адекватність усі теплові тарифи в регіонах. І поставити питання державному регулятору – НКРЕКП: як він усе допустив можливість маніпуляції температурами, затверджуючи тарифи?

 

Зазначимо, що одну свою тарифну обіцянку прем’єр Гройсман і досі не виконав. Так, 21 липня під час зустрічі прем’єра з регіональними ЗМІ «ТелеграфЪ» поставив йому запитання: платить чи не платити борг за газ по додаткових рахунках, який «Кременчукгаз» нарахував абонентам з травня 2015 року? Нагадаємо, були донараховані суми за нормою газу 6 кубометрів через те, що суд скасував попередню постанову, де норма газу була визначена як 3 куба на людину.

 

 

Пан Гройсман сказав, що газопостачальні підприємства не мали жодних підства нараховувати додаткові суми, і уряд це доведе. З того часу минуло чотири місяці, але у платіжках кременчужан, які понадіялися до прем’єра і не заплатили, і досі «висять» борги за газ.

Автор: Татьяна Донченко Источник фото: kmu.gov.ua
Теги:

Комментарии: 2

293
17 ноября 2016 17:45

Телеграфъ - очень прошу задайте ему вопрос по "застосування методики коригування тарифів залежно від температури зовнішнього повітря" 

 Ибо в декабре -1 в среднем не будет, будет холоднее

 В январе -3 не будет, будет холоднее.

Если будет холонее то платить будем за квартиру в 40 квадратов как за частный дом.  


+2
3 315
18 ноября 2016 09:28

Трындеть - не мешки ворочать! А может создать закон который будет карать реально? А не с трибуны гундеть. яценюк тоже кричал что платить за типа долги газовые не надо. И что? Вертели они на... толстой трубе сяких гройсманов и что они там кричат.

+5
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх