Бондарі відділяються від Кременчуцького району

6.10.2016, 09:30 Просмотров: 4 610 Комментариев: 3

Бондарі відділяються від Кременчуцького району

Депутати Полтавської обласної ради погодили бажання громад Нової Галещини (Козельщинський район) та Бондарівської сільради (Кременчуцький район) у створенні об’єднаної територіальної громади. Ряд активістів та депутатів із Кременчуччини проти й оскаржуватимуть рішення в суді, посилаючись на порушення процедури

29 вересня на сесії Полтавської обласної ради депутати проголосували за створення об’єднаної територіальної громади селища Нова Галещини (Козельщинський район) та Бондарівської сільської ради (Кременчуцький район). Обидві територіальні одиниці знаходяться в місцях перспективних розробок родовищ компанією Ferrexpo, яку пов’язують із народним депутатом Костянтином Жеваго. Робота з об’єднання громад відбулася дуже швидко. З огляду на те, що відбувалося на сесії, у громаді Бондарів не було одностайності щодо рішення про об’єднання. Сільський голова В’ячеслав Бондар, виступаючи з трибуни, зазначив, що більшість мешканців висловилася “за”, й відповідні рішення були ухвалені сільською радою. Тут же депутат Кременчуцької районної ради Ігор Близнюк заявив, що більшість мешканців – проти, й прохав провести громадські слухання щодо об’єднання громад.

 

– Не було проведено громадських слухань, люди були обурені, – заявив Ігор Близнюк в інтерв’ю «Телеграфу», – 13 вересня вже проходить сесія, на яку робоча група, створена 6 вересня, вже дає всі проекти рішень. Закон вимагає 60 днів на підготовку проектів рішень та їх обговорення. В нашому випадку пройшло 7 днів. А 19 вересня рішенням Бондарівської сільради створюється нова громада, знову ж таки, без обговорення.

 

За словами пана Близнюка, він, як адвокат, представляє у суді інтереси двох мешканців Бондарів, які оскаржують рішення сільської ради. Так само вони планують оскаржити й рішення обласної ради.

 

– Що найцікавіше, на засіданні бюджетної комісії облради виступала жителька Бондарів, яка розуміється на бюджетних процесах, і зауважила: «Зараз бюджет Бондарівської сільської ради близько 2,2 млн грн на 800 чоловік, а в Галещині 1,5 млн грн. на 4 тисячі чоловік», – каже Ігор Близнюк. – Наразі вони “багатші”, а з урахуванням подальших розробок Біланівського ГЗК отримуватимуть ще більше. Тобто донор, Бондарі, відходить до Галещини.

 

Як мешканців Бондарів агітували за об'єднання, що обіцяли:

Бондарі відділяються від Кременчуцького району Бондарі відділяються від Кременчуцького району


Бондарі відділяються від Кременчуцького району Бондарі відділяються від Кременчуцького району

 

Бондарі відділяються від Кременчуцького району

Автор: Станислав Константинов
Теги:

Комментарии: 3

732
6 октября 2016 10:20

Походу проще будет продвигать строительство ГОКа через другой районный совет. Живаго всех переиграл:)

0
1 328
6 октября 2016 10:56

Цитата: belka2
Походу проще будет продвигать строительство ГОКа через другой районный совет. Живаго всех переиграл:)


По ходу вообще районные советы не нужны:)

0
379
6 октября 2016 12:31

Развід селян з Бондарів.А повинна в цьому саме Кременчуцька Рада.як не парадоксально це звучить.Правда-"попереднікі",які проголосували для включення до Схеми розвитку району Біланівський ГЗК!А якщо районна рада вела себе так,то помірковане селянство зробили те,що з ними зробила влада.А саме кинула їх.Таке собі дежав'ю.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх