Хронологія Мотор’ролли

7.07.2005, 18:07 Просмотров: 1 654
…Жили-були, в місті Хмельницькому, що на Поділлі, два пацанчики: Сашко Буднецький (вокал) та Ігор Лисий (гітара, бас), які познайомилися десь у 90-му році, під час співання блатняків у павільйончику дитсадочка. Саме тоді і виникла ідея створення якогось музичного об'єднання. А далі у хронологічному порядку:.
Хмельницька група “Мотор’ролла” на День молоді виступала на площі Перемоги в Кременчуці

*Лисий запропонував гітариста, недавнього знайомого на ім'я Сєня (Сергій Присяжний)
Коротенька довідка: під час військових навчань після закінчення 9-го класу, на території учбового центру артилерійського училища, Лисий попросив пацана з іншої школи настроїти гітару, ніби-то дурничка, але коли Сєня заграв невмирущий гіт групи 'Led Zeppelin' - 'Драбина на небеса', очі Ігоря нагадували п'ятикопійкові монети... Сєня, починаючи з 86-го року, 20-го сторіччя, мав нагоду полабати у декілька командах, але в іншому місті...
*Учасники команди Костянтин Стрелецький (барабани); Віктор Верхняцький (бас) та Ілля Демба (саксофон), долучилися дещо пізніше, у році 92-му.
*У період з 92-го по 94-ий, за браком приміщення група припиняє роботу, і кожен з музикантів займається особистими справами та навчанням. Деколи збирається на кухні у Сашка...
*У квітні 94-го, закипіла робота групи тоді ще під назвою 'Piractum Est' (ця фраза з опущеним до низу великим пальцем кісті руки, на гладіаторських бійках означала - 'Добити').
*Весна 95-го - Віктор Верхняцький, йде з групи, його місце посідає Євген Тимошенко (ex-Grizly, Kidem).Саме с цим басистом команда бере диплом на 'Червоній Руті' 95-го.
*Літом 95-го, не витримавши 'лихої долі', від нас пішов Євген Тимошенко. Лисий Ігор плюнув, та почав грати на басу. Вийшло непогано...
*З літа по зиму 95-го, через непорозуміння у самій групі, вокаліст та організатор Сашко Буднецький, співає в групі 'Madness'... На його місті пробує сили Сергій Палагін (ex-Скажені Таргани). Експеримент закінчився поверненням Сашка...
*Зима 96-го. Приходить Андрій Захарко. З його прибуттям, мотор’ролівці стали першими та єдиними в Україні рокерами з ді-джеєм.
*Зима 96-го. В історії 'Мотор`ролли' трагічний момент. Ілля Демба, славнозвісний саксофонист,покидає нас і від`їзжає до Сполучених Штатів Америки.
*Початок 99-го. Захарко Андрій виходить зі складу групи, а з часом виїжджає на постійне місце проживання в Іспанію.
*З середини 2000-го група запрошує сесійного гітариста на ім'я Олег Бурбела (ex-'Мої рослини') У 2001 він стає повноправним членом команди.
*Серпень 2001-го. Гітарист та бек-вокаліст Сергій Присяжний стає лідером-вокалістом. Тоді ж барабанщика Сергія Лєбєдя замінює Сашко Кирилюк (ex-Мої Рослини). 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх