ГУД:МОВ: «Монопол:я»

21.09.2006, 20:09 Просмотров: 1 633
Український музикант, колишній учасник гурту “Океан Ельзи” Павло Гудімов закінчив роботу над своїм другим альбомом “Монопол:я”.
Альбом записаний у студії Віктора Странніка, одного з найкращих саунд-продюсерів країни. Різниця між новим альбомом і попереднім (“Трампл:ни”) – зміна статусу гурту “Гуд:мов”. Якщо на етапі запису “Трампл:нів” це був B-side-проект Павла Гудімова, то до моменту реалізації ідеї другого альбому гурт став колективом однодумців.

Український музикант, колишній учасник гурту “Океан Ельзи” Павло Гудімов закінчив роботу над своїм другим альбомом “Монопол:я”.
Альбом записаний у студії Віктора Странніка, одного з найкращих саунд-продюсерів країни. Різниця між новим альбомом і попереднім (“Трампл:ни”) – зміна статусу гурту “Гуд:мов”. Якщо на етапі запису “Трампл:нів” це був B-side-проект Павла Гудімова, то до моменту реалізації ідеї другого альбому гурт став колективом однодумців. Вони присвятили роботі над новим матеріалом усі свої сили, час і творчу енергію.
На хіт-сингл альбому, пісню “Зв’язок”, знятий відеокліп (режисер – Олександр Анпілогов). Кліп перебуває у “гарячій” ротації на телебаченні.
Також відзнятий кліп на композицію “Сумую” (режисер – Катя Царик). Прем’єра цієї відеороботи відбудеться у день презентації платівки “Монопол:я”, яка запланована на кінець вересня. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх