Опальний Принц: «Рок-Легенди України»

10.08.2006, 19:08 Просмотров: 1 430
Нещодавно у видавництві «Атлантік» вийшла нова платівка дещо позабутого українського гурту «Опальний Принц». Називається ж вона «Рок-легенди України». Ця платівка є покращеним перевиданням альбому 1989 року «Нова Революція», який тоді вийшов лише на магнітофонних касетах. А в 1997 році ця платівка побачила світ у Німеччині з двома додатковими композиціями.

Нещодавно у видавництві «Атлантік» вийшла нова платівка дещо позабутого українського гурту «Опальний Принц». Називається ж вона «Рок-легенди України». Ця платівка є покращеним перевиданням альбому 1989 року «Нова Революція», який тоді вийшов лише на магнітофонних касетах. А в 1997 році ця платівка побачила світ у Німеччині з двома додатковими композиціями. Одна з них - «Піп Іван» - увійшла і в «Рок-Легенди України». Ця річ була створена для стрічки «Піп Іван» і в її записі взяли участь Ніна Матвієнко та співочий дует Автентичне Життя.
Дуже скоро у видавництві «Атлантік» повинна вийти й платівка 1995 року «Амок» проекту Луні Пелен. Він, по суті, є творчим наступником Опального Принца, і в ньому брали участь практично ті ж самі музиканти, але трохи в інших ролях. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх