Як по-„зірковому” зустріти Новий рік

29.12.2005, 16:12 Просмотров: 1 173
Каша Сальцова (солістка гурту „Крихітка Цахес”):
Новий рік люблю, однозначно, менше ніж Різдво, але це хороша нагода зустрітися з приємною компанією, потриндіти, приготувати щось прикольне. Подивитися всім гуртом уродські новорічні шоу по телевізору. Людям із слабкими нервами я би не рекомендувала трагічно усамітнюватись, бо самотність – то мистецтво, коли дозовано. Приміром, мій приятель зустрівякось Новий рік з відеокамерою.

Ось як пропонують зустріти Новий рік деякі українські виконавці:

Каша Сальцова (солістка гурту „Крихітка Цахес”):
Новий рік люблю, однозначно, менше ніж Різдво, але це хороша нагода зустрітися з приємною компанією, потриндіти, приготувати щось прикольне. Подивитися всім гуртом уродські новорічні шоу по телевізору. Людям із слабкими нервами я би не рекомендувала трагічно усамітнюватись, бо самотність – то мистецтво, коли дозовано. Приміром, мій приятель зустрівякось Новий рік з відеокамерою. Сів перед неюза стіл, розмовляв з уявними друзями, їв, пив. Я можу собі Новий рік і в вересні зустрічати – мені головне, щоб був салат якийсь традиційний, сніг (з морозилки), ялинка або гілка, гірлянда з функцією мерехтіння і пару мандаринів для запаху. Ну, і телефон  - СМСити друзякам.

Гурт OT VINTA:
Щорічною традицією гурту є залазити всім складом на центральну міську ялинку та оббльовувати візерунковим феєрверком щасливих мешканців. Кожного року обираємо нове місто, і про пункт висадки заздалегідь ніколи не розголошується. Будьте напоготові, можливо цього року будемо ми будемо вас.

Сєня Присяжний (соліст гурту „МотоR’ролла”):
Щоб мене ніхто не діставав корпоративними „Ялинками”, щоб зібралась за столом уся моя численна рідня, яка зараз розкидана по всьому світу, ну, і бажано десь за містом, щоб не мучили посівальники-жебраки. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх