Представники Полтавської області успішно виступили на міжнародних змаганнях серед ветеранів, які відбулися з 29 по 31 травня у Буковелі в межах мультиспортивного фестивалю B.E.S.T.2026. Участь у турнірі взяли спортсмени з України, США, Ірландії та Естонії. Про це повідомили в Полтавській облвійськадміністрації.

Полтавщину на змаганнях представляли Поліна Цикалова, Євген Цикалов та Олександр Краснович. За підсумками виступів вони вибороли кілька призових місць у різних дисциплінах стронгмену.

Поліна Цикалова під час дебюту на таких змаганнях здобула три бронзові нагороди. Євген Цикалов став переможцем у двох дисциплінах та ще двічі піднявся на другу сходинку п’єдесталу. Олександр Краснович виборов золоту та срібну медалі.

Крім того, Євген Цикалов і Олександр Краснович у складі команди SPARTA TRENVET посіли третє місце в командній естафеті INVASTRONG.

Нагадаємо, що команда ветеранів з Полтавщини здобула «бронзу» Кубка України з веслування.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *