В Ужгороді завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок. Кременчуківка Ярослава Павленко посіла третє місце у ваговій категорії до 75 кг.

Спортсменка є вихованкою Кременчуцької міської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боксу. Її тренує Олександр Ляховий.

Загалом представники Полтавщини здобули на чемпіонаті п’ять нагород, повідомили у Полтавській облвійськадміністрації.

Серед юніорок чемпіонкою України стала Олександра Міщенко, а Ярослава Павленко виборола бронзову медаль.

Серед юніорів переможцем у ваговій категорії до 57 кг став Нікіта Захарченко. У цій же категорії Віталій Опанасенко посів друге місце. Дмитро Носик здобув «бронзу» у ваговій категорії до 54 кг.

Спортсменів підготували тренери Емін Махмудов, Руслан Махмудов, Станіслав Гребінник, Олександр Ляховий та Анатолій Бужин.

Нагадаємо, що в червні спортсмени з Кременчука вибороли медалі на чемпіонаті області з боксу.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *