ФУТБОЛ. Товарищеский матч. «Кремень» сыграл с «Александрией».

8.05.2011, 21:07 Переглядів: 3 448
Сегодня в Александрии состоялся товарищеский матч ПФК «Александрия» - МФК «Кремень»..

ПФК «Олександрія» - «Кремінь» (Кременчук) 2:1 (0:1)
08.05.2011. 18.00. КСК «Ніка»,  620 глядачів, t+14, оцінка поля 5.
Судді: Д.Федан.
Асистенти: В.Федан, О.Перепелиця (усі Олександрія).
ПФК «Олександрія» ( 1-й тайм): Паньків, Сахневич,  Назаренко,  Гітченко, Казанюк-к, Козак, Зейналов, Старенький, Шевченко,  Довгий,  Ксьонз.
Другий тайм: Овсієнко (Гришин, 68), Назаренко, Чередніченко-к, Луіс, Сидоренко,  Пархоменко, Грицук,  Іващенко, Шупік, Кабанов.
Головний тренер: В.Шаран.
«Кремінь»:  Чуваєв (Чумак 46), Рудік, Масюткін, Борш, Лещенко, Отришко, Сумцов-к, Угнич (Сутула 46), Бородін, Апришко (Мартинюк 46), Рябцев.
Головний тренер: Ю.Чумак.
Попередження: А. Бородін 85.
Голи: Т.Кабанов, 47, К.Сидоренко, 74-пен., - А.Бородін, 45.
Відпочинок у 29-мутурі, що відбувся 7 травня, олександрійцям  зарахована технічна перемога над «Феніксом-Іллічовцем», підопічні В.Шарана, щоб не втрачати футбольну форму, провели товариську зустріч з кременчуцьким «Кременем».
Гра виявилася цікавою і напруженою, як для таких поєдинків. У першому таймі домінували на полі олександрійці, котрі практично не дали можливостей гостям  перебувати  на полі господарів. І лише один контрвипад  гостей  на останній хвилині першого тайму дав їм можливість відкрити рахунок у матчі.
По перерві, дедалі активніше почали діяти наші гравці. Змінився майже повністю склад команди, який почав рухатись на полі більш швидше. На 47-й хв. добре розібрався в штрафній гостей наш нападник Т.Кабанов, який вміло використав свій шанс забити – 1:1.
І надалі гра була за олександрійцями. Знову Т.Кабанов, міг відзначитися, якби не поцілив в стійку, а через кілька хвилин індивідуально зіграв гравець нашої команди аргентинський гравець Луіс, котрий  небезпечно атакуючи ворота гостей, був збитий з ніг. Арбітр  вказав на пенальті. Його чітко реалізував К.Сидоренко.  До завершення гри кілька моментів було втрачено нашими гравцями, щоб збільшити рахунок у матчі, але м’яч цього разу вперто не бажав летіти в ворота суперника.
 Фінальний свисток  пролунав за повної переваги на полі ПФК «Олександрія».