Українська збірна розпочала свої виступи на чемпіонаті світу у Кракові

19.04.2015, 22:05 Переглядів: 1 590

Гравці ХК "Кременчук" Захарченко та Кузьмік дебютували на світовій першості

Національна збірна України з хокею з поразки стартувала на Чемпіонаті світу 2015 року у Дивізіоні I у Групі A у польському Кракові. "Синьо-жовті" фактично в одні ворота програли команді Казахстану, яку наразі очолює екс-тренер донецького Донбасу Андрій Назаров, повідомляє федерація хокею України.

Декілька непоганих моментів суперника нейтралізував Едуард Захарченко, але й він виявився безсилим після дальнього пострілу Кевіна Даллмена. До перерви казахстанці подвоїли свою перевагу: Леонід Метальніков завершив блискучу комбінацію партнерів кидком в проти хід Захарченку.

Що ж до перерви, то вона сталася набагато раніше, ніж її очікували. Силовий прийом Юрія Петренговського проти В’ячеслава Трясунова завершився неприємностями для працівників «Арени Краков»: скло за воротами Полуектова не витримало й команди пішли відпочивати, а сервісмени взялися встановлювати нове скло. На той момент хокеїсти нашої команди завдали лише один кидок в стрів воріт суперника.

Картина гри не особливо змінилася і в заключному відрізку першого та другому періоді. Казахстан впевнено контролював хід подій на майданчику і зумів збільшити розрив у рахунку. Роковим вдруге за матч стало вилучення Ігоря Кугута.

Лише у заключному ігровому відрізку наша команда показала змістовний хокей в атаці. Спочатку Дмитро Німенко реалізував більшість, а під завісу зустрічі шайбу на свій рахунок записав Андрій Міхнов. Ці два моменти розділили точні кидки Руденка та Римарєва.

У підсумку збірна України стартує з поразки від головного фаворита змагання, втім безперспективною наша команда аж ніяк не виглядала. Наступну гру 20 квітня "синьо-жовті" проведуть проти збірної Італії.

Україна – Казахстан – 2:5 (0:2; 0:1; 2:2)

Судді: П. Гебей (Угорщина), М. Лінде (Швеція), Е. Далтон (Великобританія), М. Грибар (Словенія)

Україна: Захарченко. Наваренко – Рябенко, Кугут – Алексюк, Ладигін – Скрипець. Благий – Гніденко – Міхнов, Доніка – Бондарєв – Німенко, Заблудовський – Кузьмік – Лялька, Петранговський – Варламов – Гаврик.

Казахстан: Полуектов. Даллмен – Семьонов, Литвиненко – Савченко, Метальніков – Лакіза, Трясунов – Ліпін. Старченко – Поліщук – Руденко, Пушкарьов – Жайлауов – Спиридонов, Римарєв – Савенков – Краснослободцев, Воронков – Худяков – Паньшин.

Голи: 0:1. Даллмен (7:13 – більш.), 0:2. Метальніков (Римарєв, Краснослободцев, 14:40), 0:3. Краснослободцев (Римарєв, Литвиненко, 31:06 – більш.), 1:3. Німенко (Варламов, Кугут, 46:39 – більш.), 1:4. Руденко (Поліщук, 47:59), 1:5. Римарєв (Савенков, Жайлауов, 58:07), 2:5. Міхнов (Гніденко, Благий, 59:34).

Штраф: 8 – 8

Кидки: 16 – 24