Юні хокеїсти двічі програли «Спарті»

16.03.2015, 14:55 Переглядів: 1 294

Кременчужани не змогли взяти реванш у волинян

14 та 15 березня у матчах 9-го туру юнацького чемпіонату країни (до 13 років) команда ХК «Кременчук» програла на виїзді два матчі «Спарті» (Луцьк).

У першій грі наші юні земляки поступилися - 4:9 (0:3, 2:3, 2:3). Програючи з рахунком 0:5, першу шайбу кременчужан закинув Данило Громов, а невдовзі відзначився Владислав Єльченко (2:5). На початку третього періоду Єльченко з передачі Громова закинув третю шайбу (3:6). Третя шайба Владислава Єльченка виявилася останньою у цьому матчі (4:9), повідомляє федерація хокею України.

Другий матч ХК «Кременчук» програв - 2:5 (1:2, 0:2, 1:1). У середині першого періоду після пропущеної шайби кременчужанин Гліб Варава зрівняв рахунок - 1:1. Після другого періоду рахунок був - 1:4. На початку третього періоду Семен Стеценко з передачі Юрія Даниленка закинув другу шайбу у ворота «Спарти» (2:4). Але через дві хвилини хокеїсти Луцька провели у ворота кременчужан 5-у шайбу.

ХК «Кременчук»: Назар Бараненко, Денис Шубін, Ростислав Лобода, Гліб Варава, Тарас Карнаух, Юрій Даниленко, Олексій Вольф, Дмитро Боровський, Арсеній Сластін, Сергій Несвітайло, Данило Громов, Євген Убийвовк, Владислав Сторожук, Максим Шевченко, Іван Старостін, Денис Смольський, Єгор Глухов, Владислав Єльченко, Семен Стеценко.

Тренер - Олексій Короткий.

Згідно з календарем змагань в останньому, 10-му турі першості ХК «Кременчук» зіграє два матчі (28 і 29 березня) в Калуші з «Білими ведмедями», які наразі не набрали жодного очка.