Футзал. «ПЗМС» - «Лукас» 3:3

22.02.2015, 09:49 Переглядів: 1 250

21 лютого «Лукас» зіграв товариський матч у Полтаві

У Полтаві відбувся товариський матч, в якому зустрілися переможець відкритої першості ПЗМС і учасник Екстра-ліги.

«ПЗМС» (Полтава) - «Лукас» (Кременчук) 3: 3

Голи: (Хрипко 22), Кальченко (39), Даценко (45) - Тарасенко (20), Цвєлих (27), Кулька (29)

«ПЗМС»: Шостак - Бахуринський, Піддубний, Нечипорук, Кальченко, Даценко, Манасян, Бабанський, Халілов, Сітак, Хрипко.

«Лукас»: Іванченко - Цвєлих, Крупін, Кулька, Лапа, - Данилейко, Заворотний, Леміш, Тарасенко, - Маньківський, Рибак, Смирнов.

Заповнюючи паузу в чемпіонаті, «Лукас» вирушив до обласного центру, де зустрівся з новоспеченим чемпіоном Полтави з футзалу. У цій грі всі гравці отримали достатньо ігрового часу, а Богдан Іванченко провів у воротах весь матч. На прохання господарів майданчика команди зіграли два тайми по 25 хвилин «брудного» часу.

Голів нечисленні полтавські глядачі чекали досить довго. Лише під завісу тайму команди обмінялися точними ударами. За «Лукас» забив Тарасенко, а за «ПЗМС» Хрипко, який реалізував 10-ти метровий штрафний удар. Другий тайм «Лукас» почав активно, що принесло свої плоди у вигляді голів Цвєлих і Кульки. Але, на жаль, розвинути свій успіх підопічним Валентина Цвєлих не вдалося. А ось полтавські гравці знайшли в собі сили відігратися, забивши в кінцівці зустрічі два м'ячі, - повідомляє офіційний сайт ФК «Лукас».

Нагадаємо, що 28 лютого о 14:00в рамках 16-го туру Екстра-ліги, «Лукас» прийматиме вдома хмельницький «Спортлідер +».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Футбольный клуб ЛУКАС