«КВБЗ» - переможець відкритого кубку з міні-футболу серед підприємств

28.11.2012, 23:12 Просмотров: 1 858

«КВБЗ» - переможець відкритого кубку з міні-футболу серед підприємств  В спортивному комплексі «Шарада» пройшов Кубок з мiнi-футболу серед підприємств та установ міста

У Крюківському районі започатковано нову спортивну традицію – проведення відкритого кубку з міні-футболу для команд підприємств та установ міста.

Організаторами виступили Крюківський районний центр здоров’я населення «Спорт для всіх» та оздоровчий комплекс бази відпочинку «Шарада».
Голова комітету з фізичної культури і спорту Ганна Келембет висловила впевненість, що такі спортивні змагання стануть у районі щорічною традицією, адже були добре сприйняті учасниками та гостями змагань – вболівальниками за рідних та друзів.


Цей турнiр вирішили провести по Олімпійській системі на вибування.


За перемогу кілька тижнів боролися вісім команд з підприємств та установ міста, чотири з яких ввiйшли до фінальної частини – «КрАЗ», «Динамо» (КРВМ УМВС), «Металург» (ПАТ «КСЗ») та «Раківка» (ПАТ «КВБЗ»).

В утішному фiналi перемiг «Металург» (ПАТ «КСЗ») у команди «КрАЗ» (ПАТ «КрАЗ») з рахунком 7:6 та посів третє місце у змаганнях.

 

«КВБЗ» - переможець відкритого кубку з міні-футболу серед підприємств
Переможчi змагань - команда «Раківка» (ПАТ «КВБЗ»).

 

В фiнальному матчі за володіння кубком зустрілись команда «Раківка» (ПАТ «КВБЗ») та «Динамо» (КРВМ УМВС), де сильнішою виявилась «Раківка». Впевнена перемога ПАТ «КВБЗ» з рахунком 8:2 гарантувала головний приз змагань - Кубок.

 

«КВБЗ» - переможець відкритого кубку з міні-футболу серед підприємств

По завершенню ігор переможці і призери були нагороджені грамотами та медалями.

Автор: По матерiалам прес-служби Крюківського райвиконкома Источник фото: krukiv-rada.gov.ua
Теги: Шарада
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх