Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 07.08.2020 09:00
Підтверджені:
Україна78261
Кременчук141
Хворі:
Україна33354
Кременчук15
Одужало:
Україна43055
Кременчук122
Померло:
Україна1852
Кременчук4

Шановні споживачі теплоенергії Кременчуцької філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

10.05.2018, 17:24 Переглядів: 6 080

 


 Щорічно, після закінчення опалювального сезону, енергопостачальна компанія ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проводить відповідні звірки та перерахунки з районними Управліннями праці та соціального захисту (як інші надавачі послуг) по споживачах, які отримують пільги та субсидії. Відповідно до проведеної звірки УПСЗН було виявлено помилкове застосування коригуючого коефіцієнту для розрахунку розміру витрати теплової енергії на потреби централізованого опалення. Невірний перерозподіл нарахувань між обсягами, що повинен сплачувати безпосередньо споживач, та розпорядними коштами, застосовувався виключно до окремих багатоквартирних будинків, обладнаних будинковим лічильником теплової енергії. Тож протягом опалювального сезону був застосований більший коефіцієнт, що зменшував фактичні нарахування споживачам.


Відповідно до додатку №2 Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р. №409, у квітні працівники абонентського відділу Кременчуцької філії провели відповідні звірки та здійснили перерахунок з урахуванням вказаних зауважень.


Наголошуємо, що всі нарахування за фактично спожиту теплоенергію були здійснені вірно, помилково визначений лише пільговий розподіл згідно з соціальною нормою.

 

Шановні споживачі! Товариство діє виключно в рамках законодавства України. Поставтеся, будь ласка, з розумінням до ситуації, що склалася. 

 

Адміністрація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»
 

Автор: на правах рекламы
Теги:
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх