У Полтаві планують створити Центр ментального та фізичного відновлення для молоді, ветеранів війни та членів їхніх родин. Про це повідомила мерка Полтави Катерина Ямщикова.
Проєкт офіційно розпочали під час Ukraine Recovery Conference 2026 у Гданську. Там підписали документ про співпрацю між Полтавою, округом Акерсхус у Норвегії та Міністерством молоді та спорту України.

За словами Ямщикової, в основу проєкту заклали потреби ветеранів. Центр має поєднати психологічну підтримку, реабілітацію, адаптацію та соціальну інтеграцію.
Також у межах проєкту планують облаштувати відкритий інклюзивний спортивний майданчик для щоденної фізичної активності, спілкування та відновлення.
Нагадаємо, що до бюджету Кременчука повернуть понад 8 млн грн, виділених на ветеранський простір.