Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 18.01.2021 12:00
Підтверджені:
Україна1163716
Кременчук5473
Хворі:
Україна271651
Кременчук910
Одужало:
Україна871196
Кременчук4411
Померло:
Україна20869
Кременчук152

Загадкові посланці в неблагополучній області

4.08.2005, 14:08 Переглядів: 1 693
В політично-кримінальній лихоманці “Нашої України” розбираються кияни.

Таємні агенти

Київська комісія “Народного союзу “Наша Україна””, яку чекали після конфлікту на установчій конференції Автозаводського району (див. “ТелеграфЪ” №30 від 28.07.05), з’явилася в Кременчуці в середу в офісі міського осередку партії. Його керівники не повідомили про цей візит “Телеграфу”. Навіть заставши у кабінеті голови міського осередку Павла Черниша одного з гостей, ми не отримали відповіді, хто приїхав у складі комісії. Двоє киян - як виявилося потім, представники управління партійно-організаційної роботи - чомусь вперто не хотіли представлятися і уникали коментарів. Врешті-решт один назвав своє прізвище – Ігор Звіздовський. Але зробив він це лише після того, як отримав телефонний дозвіл зі столиці. Вивчивши думку однієї сторони, гості зі столиці на чолі з Павлом Чернишем та Валентиною Волошиною (голова виконкому обласної організації), збиралася їхати у лікарню до побитого на конференції Володимира Лазора. Планувалися зустрічі з міськими депутатами – його прибічниками. Пан Звіздовський сказав, що комісія не підтримує жодної із сторін, і приїхала сюди зважаючи на “неблагополучну ситуацію в Полтавській області, яка не спостерігається ніде по Україні”. Результати своєї роботи вони передадуть голові політради Роману Безсмертному. Підсумком візиту має бути аналітична довідка, яку обіцяли оприлюднити.

“В партію втягнули друзі”

Щодо стрілянини, розслідуванням якої займаються кременчуцькі правоохоронці, то Володимир Капліна на прес-конференції у вівторок заявив, що “вже вилізли вуха того, хто хотів його “прибрати”. Він впевнений, що це - Олег Надоша ('нашоукраїнець' і колишній мер Кременчука), який, за словами пана Капліна, хоче зняти Валентину Волошину та Івана Близнюка (обласний партійний лідер), які йому не угодні, а разом з тим і самого Капліна, який не угодний Надоші як майбутній мер. Каплін каже, що не має доказів того, що Олег Надоша причетний до справи,  лише посилається на розслідування приватних детективів.
Пан Надоша у телефонній розмові з “Телеграфом” сказав, що це брехня і він не має жодного відношення до так званого 'замаху' на Володимира Капліна. Надоша вважає, що це РR-технології Капліна на шляху до крісла мера.
Щодо голови КРК міської організації партії Володимира Лазора, який лікується у нейрохірургії, то Автозаводський райвідділ міліції дав довідку про те, що саме він вчинив бійку у міському Палаці культури під час проведення конференції 23 липня. Протокол передано до суду. Через конфлікт відкладено аналогічну конференцію в Крюківському районі.
Коли верстався номер, о 16-й годині, кияни розпочали у міськвиконкомі зустріч з депутатами Уріним, Добрик, Сенем та іншими. За кілька хвилин киянам не сподобалося, що їх знімає камера і журналістів виставили за двері. 
Автор: editor
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх